Nagrody za działalność na rzecz kultury - wnioski do 31 grudnia

Urząd Miejski w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - Nagrody za działalność na rzecz kultury - wnioski do 31 grudnia
Z końcem grudnia upływa termin składania wniosków o nagrody prezydenta Tczewa za działalność w dziedzinie kultury - za rok 2019.

Nagrody mogą być przyznawane:

- laureatom konkursów, olimpiad, festiwali, przeglądów lub innych form współzawodnictwa w dziedzinie kultury, organizowanych przez inne instytucje lub jednostki organizacyjne za dany rok kalendarzowy;

- osobom fizycznym lub osobom prawnym, a także innym podmiotom prowadzącym działalność na terenie Gminy Miejskiej Tczew, na podstawie oceny całokształtu działalności lub osiągnięć o istotnym znaczeniu.

- Nagrody i wyróżnienia przyznaje Prezydent Miasta Tczewa z własnej inicjatywy lub na wniosek instytucji kultury, związków i stowarzyszeń społeczno- kulturalnych, innych instytucji i podmiotów, których statutowy zakres merytoryczny obejmuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki, Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miejskiej w Tczewie oraz grupy mieszkańców Tczewa, nie mniejszej niż 20 osób. - wyjaśnia Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


W celu wyboru kandydatów do nagród Prezydent Miasta Tczewa powołuje Komisję do spraw przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Przyznane nagrody i wyróżnienia wręczane będą w Dniu Działacza Kultury w maju 2020 r.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  Smiech na sali_gość

  09.12.2019, 09:13

  Kultura w Tczewie

  W tym mieście kulturalnie można się tylko nap***ić, a zatem oficjalnie składam wniosek i głosuje na siebie!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • +4

  Ewentualnie_gość

  09.12.2019, 09:35

  Mona też zagłosować na lupaszko ala longa, duże szanse wróżę

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.