Maseczki dla uczestników konkursu "Rowerem do pracy"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Maseczki dla uczestników konkursu "Rowerem do pracy"
Trwa kolejna edycja konkursu "Rowerem do pracy". Uczestnicy "kręcą kilometry", ale z powodu pandemii koronawirusa wszystko wygląda inaczej niż w latach poprzednich. Organizatorzy przygotowali dla uczestników niespodziankę - wszyscy otrzymają maseczki, uszyte przez panie, które z powodu epidemii straciły pracę.

O tym, że tegoroczna edycja "Rowerem do pracy" jest inna, informowaliśmy tutaj - Zmiany w regulaminie konkursu "Rowerem do pracy" . Teraz organizatorzy konkursu mają niespodziankę dla uczestników:

- Przygotowaliśmy wielorazowe maseczki dla wszystkich uczestników konkursu "Rowerem do pracy". Do końca miesiąca Tczewscy Kurierzy Rowerowi dostarczą do Waszych miejsc pracy tyle maseczek, ile w danej firmie osób jest zapisanych do konkursu. Maseczki wykona Spółdzielnia Socjalna "Heca", a konkretnie: uszyją je Panie, które przez epidemię koronawirusa straciły pracę. To nie koniec - w zakup każdej maseczki jest wliczona druga, która w ramach wsparcia trafi do Szpitale Tczewskie SA. - czytamy na fanpagu "Rowerem do pracy".


W tegorocznej edycji bierze udział około 40 firm. Organizatorzy przekonują, że w dobie koronawirusa właśnie dojazd do pracy rowerem stanowi jedną z najbezpieczniejszych form transportu.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +7

  Mateusz_gość

  23.04.2020, 09:00

  ldloci!!!

  Co wy odwalacie? Jest epidemia - jest zakaz jeżdżenia rowerem bo w ten sposób roznosi się na większe odległości wirusa. nawet do 20 metrów. tnij.tcz.pl/?u=90bc45 tnij.tcz.pl/?u=adc6bb trochę wam premier wolności dał to teraz będziecie cały Tczew zarażać.

  Odpowiedz
  IP: 94.101.xx7.xx0 
 • +9

  Iwona Z._gość

  23.04.2020, 09:06

  Nazwisko tego kto to wymyślił

  tnij.tcz.pl/?u=9ff199

  Odpowiedz
  IP: 157.245.xx4.xx8 
 • +4

  Bursztynowy świerzop_gość

  23.04.2020, 09:23

  Na rowerze można ale w parku i lesie. Przepisów się nie zna? tnij.tcz.pl/?u=c0d79a

  Odpowiedz
  IP: 188.225.xx6.xx5 
 • +3

  patriota niezależny_gość

  23.04.2020, 09:39

  Jest pandemia nie wiecie?

  Wszystko robią byle rowerowy geszeft utrzymać. Przyssali się do miejskiej kasy i nie łatwo będzie ich odkleić. Spółdzielnia Heca to są rowerzy kurierowi i wszystko jasne.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx5 
 • +4

  gość_gość

  23.04.2020, 13:45

  Oficerek rowerowy, musi kasę dostać.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • +5

  g_gość_gość

  23.04.2020, 14:47

  ściema...

  Teraz wiadomo gdzie znajdą się maseczki i przyłbice,która miałyby trafić do mieszkańców Tczewa,brawo radni,brawo rado,niech żyje król ...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • +4

  Kundel Bury _gość

  24.04.2020, 00:00

  Tczew

  faktycznie musiał to jakiś geniusz od PR wymyslec. Zacheta do pedałowania po sciezkach akurat teraz to lipa. Wracajac dzis z pracy do domu minęla taka grupa amatorów pedalujacych zamaskowanych acz jadacych w zbitej czwórce - w tym jeden kaszlący , zapewne z tej radości. Zaraz tłumnie wyjadą na sciezki tczewskie, wiecznie pokrzywdzone tapeciary ze swoim licznym potomstwem. Wiec promowanie teraz takich akcji w momencie kiedy ciągle wskaznik zachorowań ciągle jeszcze idzie w góre, jest mało poważne. Zróbcie maseczki dla biegającego Tczewa, albo przyłbice dla tych co dla zdrowia będą chcieli pograć jutro w kosza. I przy okazji pytanie do władz miasta i milicji - po ch... te wszystkie ściezki rowerowe skoro masa chłopków opiętych i tak jezdzi po ulicy (mając wyobrażenie że sa wyczynowcami i wpadli do Tczewa na chwilę) i ma w d... przepisy.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA