Ruszył Powiatowy Program Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie"

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Ruszył Powiatowy Program Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie"
Starostwo Powiatowe zaprasza do skorzystania z Powiatowego Program Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie". W ramach programu mieszkańcy powiatu tczewskiego w wieku do lat 18 lub w wieku aktywności zawodowej z otyłością (wskaźnik BMI powyżej 30 kg/m2) mogą zgłaszać się na terapię otyłości, która obejmuje: porady dietetyka, porady fizjoterapeuty i porady psychologa. Maksymalny czas terapii - do 1 roku.

??Realizatorem programu w latach 2018 - 2020 jest Medical Medycyna Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ul. Wojska Polskiego 5A.

Zapisy na terapię otyłości prowadzone są bezpośrednio przez realizatora programu:
- sekretariat@zozmedical.pl
- 728 401 145

- od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00

Punkty wsparcia terapeutycznego organizowane są, w zależności od miejsca zamieszkania osób objętych terapią, w Tczewie, w Gniewie, w Pelplinie oraz w Swarożynie.

Co zyskujemy dzięki walce z otyłością?
- poprawę wyników badań,
- wydłużenie długości życia,
- ustąpienie bądź redukcję dolegliwości, takich jak bóle stawowe zadyszka, uczucie zmęczenia, uczucie ciężkich nóg, chrapanie, zaburzenia miesiączkowania.
W 2020 r. program finansowany jest ze środków Powiatu Tczewskiego, Miasto i Gmina Pelplin, Gniew - miasto z charakterem, Gmina Tczew oraz Gmina Subkowy - Urząd Gminy w Subkowach.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej:

https://www.powiat.tczew.pl/bezplatne-badania-profilaktyczne/powiatowy-program-zwalczania-otylosci-i-nadwagi-czas-na-zdrowie.html


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -5

  Masakra_gość

  07.08.2020, 09:42

  !!!!

  Jeśli na takie coś idą moje podatki to nie mam słów..... Przecież to każdy może się z miliona innych źródeł dowiedzieć jak zwalczać otyłość....

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • Karol_gość

  10.08.2020, 17:10

  Przepraszam jeżeli kogoś obrażę. Ważyłem 115 kg sam poradziłem sobie z nadwaga zbijając ją do 80 kg w 5 miesięcy. Jak ? mniejsze i regularne posiłki ( drastyczne ale tylko w moim przypadku- obiad raczej bardzo skromny i bez kolacji ). Teraz trochę grubiański - po prostu mniej żreć. Da się osiągnąc taki wynik jeżeli tylko się tego chce.

  Odpowiedz
  IP: 178.217.xx5.xx3 
 • Waga_gość

  11.08.2020, 16:01

  Walka z otyłością

  "Co zyskujemy dzięki walce z otyłością? - poprawę wyników badań..." Po prostu rewelacja! Prowadząc niełatwą walkę z własną otyłością przyczynię się do poprawy wyników jakichś badań! Już lecę!!!

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA