Koronawirus. Sprawdź, jak funkcjonuje Galeria Kociewska

Galeria Kociewska (fot. Dekpol)
Tczew - Koronawirus. Sprawdź, jak funkcjonuje Galeria Kociewska
W Galerii Kociewskiej w Tczewie w okresie zagrożenia pandemicznego otwarte będą wyłącznie lokale wskazane w rozporządzeniu wydanym przez Ministra Zdrowia. Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom dóbr i usług pierwszej potrzeby, a którym nie zakazuje tego rozporządzenie, mogą otworzyć swoje lokale.

Do ich autonomicznej decyzji należy czy będą funkcjonować, a jeśli tak to czy w pełnym jak dotychczas, czy ograniczonym trybie pracy.

- Sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu na Facebook o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali. Pozostali najemcy, zgodnie z zaleceniami zaprzestali prowadzenia działalności. - informuje Katarzyna Czajkowska z Galerii Kociewskiej.

W naszej galerii, z blisko siedemdziesięciu najemców, na dzień dzisiejszy otwarci są:

- ING
- OPTYKON
- ZIAJA
- PRALNIA
- KANTOR
- ZAKŁADY MIĘSNE NOWAK
- ROSSMANN
- JĘDRUŚ
- STOKROTKA
- HERBACIARNIA CAMELIA
- KWIACIARNIA
- ZOO KARINA
- SGB
- BANK POCZTOWY

Wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów.

- Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych. W trosce o bezpieczeństwo, prosimy, aby w miarę możliwości przed udaniem się do galerii, nasi klienci zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali. Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum. - dodaje Katarzyna Czajkowska.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +8

  gosc_gość

  17.03.2020, 13:28

  znowu bzdety

  gdzie informacje jak pracują przychodnie poz

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
 • +3

  c_gość

  17.03.2020, 14:48

  Galeria Kociewska funkcjonowała coraz gorzej i bez korona-wirusa. To nie jest żadna galeria handlowa, tylko karykatura galerii handlowej. To jest jak dowcip stand up na temat galerii handlowej. Nie umywa się np w ogóle go galerii w Starogardzie (nie podaję nazwy, żeby nie posądzano mnie o reklamę). Już nie wspomnę o trójmiejskich galeriach.

  Odpowiedz
  IP: 5.226.xx3.xx6 
 • +6

  Dezynfekcja..._gość

  17.03.2020, 15:59

  Pani Czajkowska, proszę o informację czy klamki, poręcze i inne wymienione są "dezynfekowane" tą samą szmatą co wasze Łazienki Królewskie. Tam to dopiero macie zbiór wirusów, bakterii, a o smrodzie nie wspomnę. Powinni wam zamknąć ten obiekt właśnie z tego powodu, udajecie głuchych gdy na ten temat się wspomina.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx7 
 • Ja gosc_gość

  17.03.2020, 20:13

  Dramat

  W galerii toalety wcale nie są sprzątane. Jeżeli galeria częściowo jest zamknięta to serwis sprzątające powinien doczysci te toalety. A serwisu sprzątającego tam nie widać maja czas na relaks.

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx8.xx6 
 • +2

  zoo_gość

  18.03.2020, 07:57

  otwarte

  Witam mamy dzień 23.03.2020 i mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego jest zamknięty sklep ZOO KARINA i nie można kupic karmy dla zwierząt , czy one teraz mają głodować .

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA