Policjanci szukają właścicieli skradzionych przedmiotów

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci szukają właścicieli skradzionych przedmiotów
Policjanci z tczewskiej komendy szukają właścicieli zabezpieczonych przedmiotów. Z policyjnych ustaleń wynika, że przedmioty zostały najprawdopodobniej skradzione podczas włamań do piwnic na terenie Suchostrzyg. Na właścicieli czeka wyrzynarka oraz piła tarczowa. Aby odebrać skradzione przedmioty, należy kontaktować się z funkcjonariuszem z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do piwnic na terenie Suchostrzyg. Mundurowi pod koniec marca br. przedstawili już zatrzymanemu sprawcy zarzuty dotyczące tych przestępstw. Kryminalni zajmujący się tym zdarzeniem podczas przeszukania pomieszczeń należących do ustalonego sprawcy odzyskali i zabezpieczyli skradzione przedmioty, które zwrócili już właścicielom. Dodatkowo podczas przeszukania mundurowi odnaleźli elektronarzędzia, które najprawdopodobniej również zostały skradzione podczas włamań. Do chwili obecnej nikt z właścicieli odnalezionej wyrzynarki oraz piły tarczowej nie zgłosił się do funkcjonariuszy.

- Właściciele odzyskanych przedmiotów mogą kontaktować się telefonicznie z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 74 28 188, oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 47 74 28 112. Możliwy też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej