WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!  

Dobry Targ (fot. Filip Maniuk | www.filipmaniuk.com)
Tczew - WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!  

zobacz galerię zdjęć: 5
Po zimowej przerwie nadszedł czas na kolejne spotkanie. Ponownie zobaczymy się w przestrzeni Oklasków Stanisławie, gdzie powstanie szereg kolejnych miłych wspomnień i znajomości.

"Dobry Targ powstał z miłości do wartości. Znajdujemy je w oferowanych produktach od lokalnych dostawców i rzemieślników, w tworzonych relacjach w czasie wydarzenia i w dążeniach proekologicznych. To nasz mały lokalny krok w kierunku lepszego świata." - mówią organizatorki wydarzenia Kasia Franusiak i Agnieszka Ciecholińska.


CO CIEKAWEGO?

W scenariuszu Dobrego Targu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych - o godzinie 13:30 rozpoczną się warsztaty poprowadzone przez Asię z BoboTrampek, w czasie których mali przyrodnicy będą mogli poznać magię nieoczywistej roślinności w trakcie zajęć: "SZAST-CHWAST". Oprócz tego, o godzinie 15:00 organizatorzy zapraszają na koncert wspaniałych i utalentowanych kobiet z Akademii Głosów Tradycji. Zaśpiewają one tradycyjne pieśni z różnych stron Polski. Poprzez poszukiwanie pieśni i ich wykonanie, docierają do własnych korzeni. Nie zabraknie także akcentów z Ukrainy i Kociewia!


KTO POWINIEN NAS ODWIEDZIĆ?

"Wydarzenie jest otwarte, bezpłatne, my jesteśmy bardzo gościnni, więc zapraszamy wszystkich!" - zachęca Agnieszka Ciecholińska.


Świadomi konsumenci będą mogli zrobić dobre, różnorodne zakupy (w ofercie: sery krowie, kozie, dobre wędliny, chleby, warzywa, owoce, miody, soki, zakwasy itp.). Dla szukających odpoczynku i dla rodzin z dziećmi to okazja by przyjemnie spędzić czas. Oklaski Stanisławie są synonimem piknikowania na trawie w pięknych okolicznościach przyrody (atrakcją targu będą warsztaty dla dzieci i muzyka na żywo). Rowerzyści mogą dojechać piękną ścieżką rowerową i z tego co wiemy, organizatorzy przygotowują dla tych niespodzianki!

Przypominamy jak było rok temu! - OBEJRZYJ FILMWAŻNE INFORMACJE

Wiosenny Dobry Targ w Oklaski Stanisławie | 05.06.2022 (niedziela) | 12:00 - 18:00

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dobrego Targu i naszego wydarzenia. W razie potrzeby można także do nas zadzwonić: 785 886 491.

"Przygotowujemy dla gości miejsca parkingowe. Serdecznie również zachęcamy do przyjazdu rowerem bądź skorzystanie z darmowych autobusów przygotowywanych przez firmę Rombus. Odjazdy zapewniamy z Dworca Autobusowego (12:00), parkingu przy Carrefourze (13:00) i parkingu przy Kauflandzie (14:00). Obowiązują zapisy przez naszego Messengera!" - przekazuje Kasia Franusiak.


Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa. Znajdują się także blisko zjazdu z autostrady A1.

WAŻNE WSPARCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

"Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu przyjaciół Dobrego Targu"- mówią organizatorki. "Wielki podziękowania i ukłony dla Gminy Tczew, Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia" oraz Oklaski Stanisławie. Wspiera nas także cudna i pyszna Zakwasownia. O dobre trunki zadba Wolny Browar Tczewski. Pieczę nad naszym zdrowiem trzymać będzie Przychodnia Rogowscy, a patronat medialny nad wydarzeniem sprawują fantastyczni: Radio Tczew i portal Tcz.pl. Do zobaczenia w Oklaskach Stanisławie już 5.06.2022!"

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +16

  ..._gość

  13.05.2022, 12:14

  ....

  Inicjatywa super, ceny już nie. Dla mnie ceny większości produktów to patologia cenowa której nie wspieram. Sam produkuję/przetwarzam różne produkty i wychodzi 10% waszych cen.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • +7

  Stednio_gość

  13.05.2022, 12:22

  Drogo i nudno

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx9 
 • +2

  qq_gość

  13.05.2022, 13:00

  Podejrzewam że lepiej w Stanisławiu niż u nas na wiosce jak był a'la targ na SM

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • +2

  gwajer_gość

  14.05.2022, 09:45

  A teraz jeszcze raz, wyraźnie i po po kolei, bo nie bardzo rozumiem, o co chodzi.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx5.xx0 
 • Marta_gość

  17.05.2022, 22:35

  Drogo i nudno ....

  Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, aczkolwiek jeśli ktoś pisze że drogo i nudno to rzeczywiście nie powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nie chce mi się w szczegółach wyjaśniać, a już bez wątpienia oświecać... lecz za im coś z naciskiem na coś napiszecie to na miły .... zastanówcie się jeśli to możliwe. Nie chcesz nie kupuj nie przyjeżdżaj, ale nie pisz bynajmniej głupot ...

  Odpowiedz
  IP: 31.27.xxx.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA