Ciężarówka stanęła w poprzek drogi

(fot. OSP Swarożyn)
Tczew - Ciężarówka stanęła w poprzek drogi
Niebezpieczne zdarzenie na lokalnej trasie - ciężarówka blokowała powiatową drogę.

Tuż po północy doszło do wypadku na drodze powiatowej w okolicy Swarożyna:

- Dzisiejszej nocy zostaliśmy zadysponowani do zaklinowanej ciężarówki w poprzek drogi. Nasze działania polegały na uwolnieniu pojazdu przy użyciu wyciągarki wraz z zastępem z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie - informuje OSP Swarożyn.


Okoliczności zdarzenia ustala policja.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • ..._gość

  19.02.2022, 13:22

  Wygląda na zawracanie.

  Wg. mnie pomylił drogę i w tym miejscu próbował się złamać i zawrócić, z takim oto skutkiem. Ale się wpakował. Dobrze, że nie zrobił nikt kabrioleta.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • +3

  qq_gość

  19.02.2022, 14:39

  O kolizji mówi się, gdy w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał, natomiast o wypadku, gdy są poszkodowani. Tradycyjnie redaktorki na zdalnym dali popis...osiołki wielkanocne

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • -1

  md_gość

  20.02.2022, 14:10

  Dobrze, ze nikt nie jechał tą drogą. W lesie, w nocy , na zakręcie tę ciężarówkę widać w ostatnim momencie, a pewnie ograniczenie tam jest do 90 km/h. Lokalsi, znający dobrze tę drogę, pewnie nie schodzą przed tym zakrętem poniżej 70.

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.