Centrum Testowe COVID-19 drive-thru ruszyło w Gdańsku

(fot. Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku)
Tczew - Centrum Testowe COVID-19 drive-thru ruszyło w Gdańsku
W poniedziałek, 27 kwietnia br. przy Stadionie Energa Gdańsk rozpoczęło działalność Centrum Testowe COVID-19 drive-thru. To pierwsze takie centrum w Gdańsku, a drugie w Trójmieście. Utworzenie centrum driver-thru umożliwił Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich (podobnie jak pierwszego punktu, który funkcjonuje w Gdyni) przekazując na ten cel odpowiednie środki, za które zakupiono niezbędne wyposażenie, oraz zapewniono jego pracownikom środki ochrony osobistej.

Gdański punkt drive-thru mogło powstać dzięki współpracy wojewody z Marcinem Gruchałą, rektorem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Tomaszem Augustyniakiem, dyrektorem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku, Jakubem Kraszewskim, dyrektorem naczelnym Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz Aleksandrą Dulkiewicz, prezydent Miasta Gdańska.

Na potrzeby centrum drive-thru miasto udostępniło dobrze skomunikowaną lokalizację przy Stadionie Energa Gdańsk.

Jak działać będzie gdańskie centrum drive thru - kliknij .


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  haha_gość

  28.04.2020, 07:56

  Godziny

  Godziny otwarcia od 10 do 16 a w weekendy 10 do 13. Naprawdę nie stać kraju "mlekiem i miodem płynącego" na robienie najważniejszej rzeczy w aktualnej sytuacji przez okrągłe 24 h? Kpina. Zróbmy lepiej przekop mierzei.

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • +3

  złośliwy_gość

  28.04.2020, 08:19

  i dorzućmy coś TVP na ich misję.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA