Ruszyło głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego Tczewa

Budżet Obywatelski (fot. tcz.pl)
Tczew - Ruszyło głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego Tczewa
Do 1. marca można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego Tczewa na 2019 r. To już szósta edycja budżetu obywatelskiego.

24 projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2019 zostały zweryfikowane pozytywnie. 7 lutego ruszyło głosowanie.

- Projekty do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Tczewa zbieraliśmy do 21 grudnia ubiegłego roku. Do 6 lutego br. trwała ich weryfikacja - sprawdzaliśmy, czy są zgodne z regulaminem i czy ich realizacja mieści się w kwocie ustalonej dla danego okręgu. - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miasta w Tczewie.


Ostatecznie zweryfikowane pozytywnie zostały 24 projekty i na nie będziemy głosować od 7 lutego do 1 marca br. Od 7 lutego dostępne będą (w Internecie oraz w Urzędzie Miejskim) formularze do głosowania. W głosowaniu będą mogli wziąć udział mieszkańcy zameldowani na terenie danego okręgu, którzy w 2019 r. kończą 16 lat i starsi. Tak jak w poprzednich edycjach, głosowanie odbywać się będzie poprzez Internet oraz tradycyjnie - poprzez składanie podpisów na papierowych formularzach.

Listę projektów i dokładną informację o głosowaniu można znaleźć tutaj.

Głosowanie odbywa się drogą tradycyjną (zbieranie podpisów) oraz przez Internet na stronie www.bo.tczew.pl


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  Gonzo_gość

  08.02.2019, 10:12

  Fuszerka w tle z budżetem obywatelskim ?

  Czy w ramach budżetu obywatelskiego zostały spartaczone schody wiodące od strony ul. Zwycięstwa w kierunku wieżowca (bodajże nr 19) przy ul. Wyzwolenia? Jeśl tak, to kto był wykonawcą tego "dzieła" i kiedy niedoróbka zostanie poprawiona?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • nikodem_gość_gość_gość_gość

  12.02.2019, 16:08

  Kto wpadl na pomysl zeby kolo sali gimnastycznej szkoly numer 8 zrobic silownie pod chmurka jak tam czesto siedza osoby na lawce i spozywaja alkohol a jak bedzie silownia to juz nie bedziemy mieli tam spokoju mieszkancy ktorzy tam maja okna

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA