Ferie w bibliotece tuż, tuż

Biblioteka, książki (fot. Tcz.pl)
Tczew - Ferie w bibliotece tuż, tuż
Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie także w tym roku przygotowała bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci, które spędzą tegoroczne ferie zimowe w naszym mieście.

Codziennie od poniedziałku do piątku odbędą się w poszczególnych filiach zorganizowane zajęcia literacko-plastyczne dla uczestników indywidualnych. Każda filia zaprasza w wybrany dzień tygodnia np. w poniedziałki zajęcia odbędą się na Osiedlu Staszica, we wtorki na osiedlu Czyżykowo i w kolejne dni kolejne filie, zajęcia będą odbywać się między godziną 12 a 15 w zależności od filii. Szczegółowy plan zajęć na stronie www.biblioteka.tczew.pl . W trakcie zajęć m. in. czytanie bajek, warsztaty plastyczne tj. samodzielne projektowanie biżuterii, laurek na Dzień Babci i Dziadka, tworzenie zimowych pejzaży. Obędą też spotkania dla miłośników gier planszowych i puzzli oraz spotkania w Klubach dziecięcych.

Ponadto codziennie w filiach na każdym osiedlu będą czekały na dzieci kąciki gier i zabaw.

Biblioteka przygotowała również zajęcia dla grup zorganizowanych, szczegóły i kontakty w sprawie zapisów na stronie biblioteki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania.
Drukuj
Prześlij dalej