O narkotykach i dopalaczach z policjantami

Debata policyjna (fot. KPP Tczew)
Tczew - O narkotykach i dopalaczach z policjantami

zobacz galerię zdjęć: 2
Tczewscy policjanci zorganizowali debatę społeczną pn. "Narkotyki, dopalacze, środki odurzające", która odbyła się Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie tej szkoły, którym prelegenci mówili o zagrożeniach wynikających z zażywania zakazanych substancji oraz jak się przed nimi ustrzec.

W poniedziałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie rozpoczęła się debata społeczna pod hasłem: "Narkotyki, dopalacze, środki odurzające". W spotkaniu uczestniczyli policjanci z Tczewa oraz z Gniewu, przedstawicielka z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie, nauczyciele oraz uczniowie.

- Policjanci mówili uczestnikom debaty, że narkotyki nie są żadnym rozwiązaniem problemów, lecz tylko ich pogłębieniem. Zaproszona również przez mundurowych na debatę przedstawicielka z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie zwracała uwagę na szkodliwość zakazanych środków na organizm młodego człowieka. Funkcjonariusze w debacie mówili o przepisach karnych zawartych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, informując obecnych młodych ludzi o prawdziwych przykładach, które zakończyły się w sądach. Prelegenci namawiali młodych ludzi do zdrowego trybu życia, jednocześnie zaznaczając, że żadne środki odurzające nie załatwiają problemów, tylko mogą doprowadzić do życiowych tragedii. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.

Zorganizowana przez policjantów debata miała na celu pokazać uczestnikom, jakie spustoszenie w organizmie człowieka wywołują niedozwolone środki, w szczególności tzw. dopalacze, które są mieszanką różnych chemicznych związków niebezpiecznych dla życia człowieka.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  BabciaGandzia_gość

  13.09.2019, 08:22

  Panienki z prewencji

  A panienki z prewencji miękkiej potrafią odróżnić marihuanę od suszonego siana?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx5 
 • G_gość

  14.09.2019, 12:20

  B

  Tak

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +1

  gość_gość

  16.09.2019, 11:40

  układ czy jak ....

  stare dile mają się dobrze..... dlaczego ????

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA