Koniec pięknej pogody. Chwilowo wraca zima

Na drogach będzie dzisiaj ślisko (fot. tcz.pl)
Tczew - Koniec pięknej pogody. Chwilowo wraca zima
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę pogody na dla woj. pomorskiego otrzymaną z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW Oddział w Gdyni.

KRÓTKOTERMINOWA PROGNOZA POGODY DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

ważność od godz. 07:30 dnia 24.03.2019 do godz. 07:30 dnia 25.03.2019

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.


W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Po północy miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem umiarkowany okresami dość silny i porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

ważność od godz. 07:30 dnia 25.03.2019 do godz. 07:30 dnia 26.03.2019

W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich, po południu skręcający na północny.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Możliwe oblodzenie nawierzchni dróg. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, nad morzem około 3°C. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, północny w drugiej połowie nocy skręcający na zachodni.

Drukuj
Prześlij dalej