Pelplińska Noc Muzeów 2021 za nami

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Pelplińska Noc Muzeów 2021 za nami
Tradycyjnie, Dawne Opactwo Cysterskie w Pelplinie otworzyło swoje wrota dla wszystkich chcących wziąć udział w tegorocznej Nocy Muzeów, która miała miejsce w piątek 21 maja 2021 r. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziała spora grupa turystów, która stawiła się punktualnie o godz. 20.00 pod pelplińską katedrą.

Na wszystkich zgromadzonych czekało wiele atrakcji m.in.: zwiedzanie katedry z przewodnikiem, gra terenowa dla dzieci, warsztaty klasztorne oraz koncerty: organowy i muzyki dawnej. Goście mogli także skorzystać z funkcjonującej kawiarenki "Pod Aniołem" lub oddać się wyciszeniu i modlitwie w kaplicy św. Krzyża.

Wszystko, co od lat stanowi Pomnik Historii, po raz kolejny zachwyciło wszystkich bogactwem architektury, wyposażenia oraz niepowtarzalną atmosferą przywołując dawne czasy, kiedy gospodarowali tu szarzy mnisi. W imieniu organizatorów dziękujemy za udział w tegorocznej nocy muzeów oraz zapraszamy już w przyszłym roku na jej kolejną edycję.

Organizatorzy wydarzenia: Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej, Towarzystwo Przyjaciół Zabytków Pelplina, Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe, Parafia katedralna w Pelplinie


Patronat medialny: Radio Głos, TV Pelplin, Pielgrzym, Informator Pelpliński

Imprezę dofinansowano ze środków na rozwój kultury Gminy Pelplin w roku 2021

Więcej zdjęć tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • CLAUDIA KLEIN_gość_gość

  02.08.2021, 00:00

  Niezawodna oferta kredytowa

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp:  +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.