Sprawdź listę miejsc pod nowe place zabaw

"Radosna Szkoła". Plac zabaw dla najmłodszych dzieci (fot. tcz.pl)
Tczew - Sprawdź listę miejsc pod nowe place zabaw
Mieszkańcy, którzy zaangażowali się w akcję tegorocznego budżetu obywatelskiego, czekają na nowe place zabaw. Ratusz właśnie ogłosił przetarg w tej sprawie. Zamówienie dotyczy placów realizowanych także poza budżetem obywatelskim.

Ogłoszony został przetarg na dostawę wraz z montażem urządzeń zabawowych dla wyposażenia placów zabaw zlokalizowanych na terenie Tczewa.

- Przedmiotem zamówienia jest również wykonanie nawierzchni stref bezpieczeństwa dla urządzeń zabawowych: trawiastej oraz piaskowej odpowiednio do zamontowanego urządzenia, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka tczewskiego ratusza.

Postępowanie dotyczy następujących miejsc: ul. Broniewskiego (Budżet Obywatelski), ul. Andersena (BO), na terenie niecki na osiedlu Czyżykowo (BO), przy ul. Gen. L. Okulickiego (BO), przy ul. Portowców (BO), przy ul. Spółdzielczej (BO), pomiędzy ulicami J. Brzechwy i ul. Andersena, przy ul. Armii Krajowej 59-61, przy ul. Grunwaldzkiej (BO).


Termin składania ofert: minął 28. kwietnia., zaś termin wykonania minie 10 sierpnia br. Urzędnikom przekazaliśmy też informację o zniszczonej infrastrukturze części funkcjonujących już placów - m. in. na ulicy Ściegiennego.

- Zakład Usług Komunalnych rozpoczął przegląd infrastruktury. Zniszczenia będą usuwane na bieżąco - mówi Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  04.05.2015, 09:36

  To super , prosze o przyjrzenie sie ul. Polnej od skrzyżowania z Nadgrzezna ,prosze aby ktos ja poszerzył ,teraz w okresie letnim , mnóstwo jeździ rowerzystów ,samochodów , dzieci i pieszych . Czy musi dojściowy jakiejś tragedi zeby nią sie zainteresowano ?

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx8 
 • ._gość

  05.05.2015, 10:49

  A plac zabaw orkana-polna?

  A co z placem zabaw na Orkana, który zostal zlikwidowany ,wybudowano na jego miejscu parking obiecując,ze plac zabaw zostanie postawiony parę metrów dalej i co? juz 3 lata nie widać postępów w tym kierunku...

  Cytuj
  IP: 109.197.xx3.xx5 
 • mieszkaniec - ojciec_gość

  04.05.2015, 20:57

  plac zabaw na Bulwarze nad Wisłą

  Czy ktokolwiek wpadł na pomysł, żeby przed dopuszczeniem do nowego sezonu przejrzeć to co jest na placach zabaw?? Na bulwarze strach wejść na niektóre budowle - nie że zdewastowane, ale najzwyczajniej pozbawione opieki kogokolwiek - przegniłe belki, przegniłe deski, nowej bejcy (ale nie tandetnej farby olejnej), to już to dawno nie widziało... Piasek brudny - nie że zabrudzony przez zwierzęta, ale po prostu brudny, przemieszany z gruntem spod spodu - a może by tak kilka wywrotek nowego żwiru? Może by tak zagonić ZUK, Zieleń, czy jakieś inne pocieszne twory miejskie, do pracy...

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.