Wielkanoc z wirtualną skarbnicą

(fot. MBP Tczew)
Tczew - Wielkanoc z wirtualną skarbnicą
Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zachęca gorąco do obejrzenia zdjęć na stronie Skarbnicy - Tczewskiej Biblioteki Wirtualnej, opublikowanych z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych.

Zamieszczone fotografie skupiają się na okresie od Niedzieli Palmowej do Niedzieli Wielkanocnej, przypominając ciekawe wydarzenia z przeszłości, takie jak między innymi spotkanie wielkanocne tczewian, droga krzyżowa ulicami miasta czy malowanie jajek przez Radę Miejską.

Okres pandemii przyczynił się do tego, że już drugi rok z rzędu nie będziemy mogli świętować w tradycyjny sposób - liczymy, że opublikowane zdjęcia z okresu Wielkanocy przywrócą Państwu miłe wspomnienia.

https://skarbnica.tczew.pl/tag/wielkanoc/


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Marian_gość

  05.04.2021, 12:13

  http://www.youtube.com/watch?v=bcJaFCArpjU

  Odpowiedz
  IP: 5.149.xx5.xx8 
 • -1

  słuchaj_gość

  05.04.2021, 13:25

  prawda was wyzwoli

  tnij.tcz.pl/?u=09a45f

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
 • +4

  Mirek_gość

  05.04.2021, 20:58

  Wielką tajemnica jest skrywana prze koncerny farmaceutyczne prawda że korona wirusa leczy podawana w lewatywie lub czopkach woda utleniona zmieszana z benzyną.

  Cytuj
  IP: 79.141.xx2.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA