"Gry w bibliotece" - kolejne szkolenia dla bibliotekarzy

(fot. mat. prasowe)
Tczew - "Gry w bibliotece" - kolejne szkolenia dla bibliotekarzy
Biblioteka w Tczewie, po raz kolejny otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do szkoleń dla pracowników wysokości 20.500 zł. Tym razem projekt nosi tytuł "zGRAna załoga" i dotyczy cyklu szkoleń "Gry w bibliotece".

W obecnych czasach gracze poszukują możliwości poznania nowych planszówek, rodziny - sposobu na spędzenie czasu i wspólną zabawę, młodzież - dobrego tytułu na imprezę. Gdzie wszyscy oni mogą trafić w swoich poszukiwaniach? Do otwartej biblioteki!

W ubiegłym roku w bibliotece odbył się cykl szkoleń z nowoczesnych technologii tj, okulary vr i drukarka 3D, zdobyte umiejętności obecnie wykorzystujemy w pracy z dziećmi. Teraz czas na urozmaicenie oferty biblioteki o gry, zarówno te tradycyjne planszówki, jak i gry video. Szkolenia rozpoczęły się w czerwcu i będą trwały do końca października. Dzięki szkoleniom nabędziemy nowe umiejętności, które pozwolą nam na organizowanie gier terenowych, miejskich, questów i gier historycznych a także tworzenie swoich gier mobilnych na smartfonach. Wszystkie działania oparte będą na podstawie książek i liczymy, że gry skutecznie zachęcą do sięgania po lekturę i częstszych odwiedzin w bibliotece.

.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Dedal_gość

  23.06.2020, 09:21

  Amatorzy. Za tą kasę trzeba było zatrudnić specjalistę a nie jakieś Bożenki i Krystynki z biblioteki.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx2 
 • +2

  Wektor_gość_gość

  24.06.2020, 07:29

  Milf hunter

  Ale tą mamusie w szarym to bym na sztywny hol z chęcią wziął. 10 na 10

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.