Policjanci zapraszają na debatę

Policyjna debata (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 1 kwietnia br. o godzinie 12.00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie przy ulicy Grunwaldzkiej 1 w Tczewie organizują debatę społeczną pod hasłem: "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

- Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. - wyjaśnia asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 1 kwietnia br. o godzinie 12.00 w auli Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie przy ulicy Grunwaldzkiej 1.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  Www_gość_gość

  29.03.2019, 07:46

  Znów

  Znów debata dla bezrobotnych. Kto ma czas o dwunastej? Emeryci tylko. Szkoda słów tylko bo niedawno była debata w Dąbrówce o 9 rano i poruszane było to że spotkania odbywają się w dziwnych godzinach ale widać pisanie tutaj jest psu na budę albo policja robi wszystko tylko po to aby pokazać że chce dialogu a w rzeczywistości ma głęboko ukryte co ludzie mają do powiedzenia.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx1.xx3 
 • +1

  Yeti_gość

  29.03.2019, 07:53

  Większość ludzi o tej porze jest w pracy. Więc ode mnie apel. Niech policja w końcu zajmie się rowerzystami. Tymi co jeżdżą po chodnikach i przejściach dla pieszych.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.