Konkurs "Kolejowe ABC - czas na przygodę" - graj z domu i wygraj nagrody dla całej klasy!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Konkurs "Kolejowe ABC - czas na przygodę" - graj z domu i wygraj nagrody dla całej klasy!
Przerwę od szkoły warto wykorzystać na udział w grze edukacyjnej "Kolejowe ABC". Urząd Transportu Kolejowego postanowił wydłużyć termin konkursu w grze na smartfony "Kolejowe ABC", cieszącej się dużą popularnością wśród najmłodszych. To idealny moment na zdobycie ekstra punktów dla swojej klasy i nauki przez zabawę. Zwycięscy pojadą na zieloną szkołę w Bieszczady, gdzie czekają na nich lekcje dotyczące bezpieczeństwa kolejowego i rozmaite atrakcje turystyczne.

Konkurs "Kolejowe ABC - czas na przygodę" jest przeznaczony dla klas IV-VI z całej Polski. Każdy uczeń chętny do wzięcia udziału w rywalizacji zakłada profil i gra indywidualnie - bez wychodzenia z domu. Do tego celu wystarczy pobrać bezpłatną grę "Kolejowe ABC" ze sklepu App Store (dla systemu iOS) oraz z Google Play (dla systemu Android) i dokonać prawidłowej rejestracji. Uczniowie mogą konkurować w grze "Kolejowe ABC" do końca marca. Zebrane punkty wpływają na wynik końcowy a także pozycję w rankingu całej klasy. Wygrywa ta klasa, która zdobędzie największą liczbę punktów.

Edukacyjne nagrody dla zwycięzców.

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd na pięciodniową zieloną szkołę w Bieszczady. Uczniowie będą mieli okazję do poznania geografii regionu i zdobycia wiedzy na temat bezpieczeństwa kolejowego. W trakcie wycieczki odbędą się interaktywne lekcje "Kolejowe ABC", ciekawe gry i zabawy edukacyjne. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca także zostaną nagrodzeni. Przygotowano dla nich specjalne pakiety zawierające m.in. odblaski i książki edukacyjne.


Więcej o grze "Kolejowe ABC"

Gra oparta jest na fabule związanej z bezpieczeństwem kolejowym. Każdy gracz wybiera swoją postać i rusza w drogę pociągiem. Po drodze zdobywa przedmioty związane z podróżowaniem koleją. Wszystkie zebrane rzeczy zasilają konto z punktami. Gracze otrzymują także zadania specjalne i podejmują decyzje istotne dla bezpieczeństwa podróży. Grę można ukończyć na różnych poziomach trudności.

Drukuj
Prześlij dalej