Pascal w czapce Mikołaja rusza z prezentami do domów dziecka! Jak przyłączyć się do akcji?

Mikołaj
Tczew - Pascal w czapce Mikołaja rusza z prezentami do domów dziecka! Jak przyłączyć się do akcji?
Okres świąt nie dla wszystkich jest przepełniony miłością i prezentami, dlatego Szkoła Policealna Pascal ruszyła z nową lokalną inicjatywą pod hasłem "Pascal - Pomocnik Mikołaja". Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się radością w okresie przedświątecznym i świątecznym. Z Pascalem każdy może być Świętym Mikołajem. W naszym mieście Pascal prowadzi zbiórkę dla Domu Dziecka w Tczewie. Jako szkoła, Pascal zakupi także dodatkowe prezenty, a Pascalowy Elf odwiedzi przed świętami domy dziecka i rozda podarunki. Akcja ma na celu sprawić, aby podczas świąt wywołać uśmiech na twarzach dzieci!

Jak zostać Pomocnikiem Mikołaja?

Do 10 grudnia szkoła Pascal będzie przyjmować podarunki dla dzieci. W kolejnych dniach pracownicy sekretariatów zajmą się pakowaniem prezentów. Pascal dołoży też coś od siebie. Pracownicy Pascala na świąteczną misję wyruszą tuż przed świętami.

Co podarować?


Produkty, które uczestnik może przynieść to przede wszystkim produkty nowe, a w przypadku słodyczy z terminem do spożycia minimum miesiąc w przód.

Co przynieść? Dzieci czekają między innymi na:


- nowe zabawki (poza maskotkami), bardzo mile widziane gry planszowe,
- słodycze,
- artykuły plastyczne (to dzięki nim możliwy jest rozwój).

Jeśli nie wiesz, czy Twój pomysł jest trafiony, wykonaj telefon do sekretariatu Pascala i zapytaj o to, czego aktualnie potrzebują dzieci z lokalnego domu dziecka. Pamiętaj - dobro wraca. Kupując prezenty dla bliskich, nie zapomnij o tych, którzy ich nie mają. Dzięki akcji Pascala każdy może zrobić coś dobrego.

Strona zbiórki:
https://pascal.edu.pl/zbiorka

Adres zbiórki:
PASCAL

Ul. Gdańska 55a

83-110 Tczew


Tel: +58 380 04 45

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  Daniel _gość_gość_gość

  24.11.2022, 07:35

  jak się nazywa odkrycie glowy św Mikołaja? Mitra. To jest mitra a nie czapka.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx5 
 • qq_gość

  24.11.2022, 07:59

  A gdzie teraz jest dom dziecka ? kiedys był koło rynku?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • gdzie jej szukać?_gość

  24.11.2022, 12:14

  prezent na święta to danie wiary

  potem tacy potrafią tylko brać wszystko od wszystkich .Poganie zamienili przyjście Jezusa Chrystusa na wielki przemysł bożonarodzeniowy . Te święta nie mają NIC WSPÓLNEGO z przekazami biblijnymi. Jezus jest tylko emblematem , dodatkiem , hasłem promującym żarcie , zakupu , picie i lenistwo . Jeśli Jezus Chrystus nie waszym Panem i Zbawicielem jesteście pożałowania godni.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx3 
 • -1

  edit_gość

  28.11.2022, 16:17

  Szanowni Państwo, a może zamiast komentowania przyczynilibyście się do zbiórki ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.