Gmina Tczew. Nabór wniosków o usuwanie azbestu

Azbest (fot. tcz.pl)
Tczew - Gmina Tczew. Nabór wniosków o usuwanie azbestu
Można składać wnioski do Urzędu Gminy Tczew o dofinansowanie dla zadania pn. "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Tczew - edycja 2021".

Nabór wniosków rozpoczął się z dniem 15.04.2021r i będzie trwał do 14.05.2024r. Dofinansowaniu będą podlegały koszty realizacji przedsięwzięć związanych z usuwaniem odpadów niebezpiecznych zawierających azbest:

1. Demontaż, transport i utylizacja pokryć dachowych zawierających azbest.

2. Transport i utylizacja materiałów zawierających azbest składowany na posesjach.


Wszystkie potrzebne do wypełnienia dokumenty zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej www.gmina-tczew.pl i są dostępne w Urzędzie Gminy w wiatrołapie.

UWAGA

Dofinansowanie usuwania odpadów niebezpiecznych zawierających azbest przeprowadzone zostanie tylko w przypadku otrzymania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku przez Gminę Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  Ryszard O. _gość

  16.04.2021, 07:59

  I tak to jest, kiedyś najnowsze rozwiązania a dziś trujące gów...o, w 2060 będą zapisy na usunięcie fotowoltaiki, ale póki co.... hajs się zgadza.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx2 
 • +2

  ciekawa_gość

  16.04.2021, 09:37

  azbest na działkach

  A kto skontroluje ogrody działkowe pod tym względem? Pełno jest altan z azbestowymi dachami, właściciele i zarządy ROD nie robią w tym zakresie nic.

  Odpowiedz
  IP: 84.17.xx5.xx4 
 • Monika_gość_gość_gość

  17.04.2021, 11:08

  Hej

  Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : tnij.tcz.pl/?u=7d2e73

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.