Urząd Skarbowy zaprasza na szkolenia

Urząd Skarbowy (fot. Google Maps)
Tczew - Urząd Skarbowy zaprasza na szkolenia
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tczewie informuje, że zeznanie podatkowe za 2019 r. przygotowała dla Państwa Krajowa Administracja Skarbowa. Jak złożyć e-PIT? Urząd Skarbowy zaprasza na szkolenia.

"Twój e-PIT" to zeznanie podatkowe, które od 15 lutego wypełnione i udostępnione zostało przez organ podatkowy w serwisie podatki.gov.pl (nie trzeba składać żadnego wniosku w tej sprawie).

Znajdą się w nim informacje od płatnika za 2019 r., dane z zeznań za 2018 r. takie jak: numer rachunku bankowego, ulga na dzieci czy dane organizacji pożytku publicznego (OPP). Dane te można uaktualnić.

Usługa Twój e-PIT automatycznie wskazuje tę organizację pożytku publicznego (OPP), która w ubiegłym roku otrzymała od Państwa 1% podatku. Wskazuje też cel szczegółowy i automatycznie zaznacza zgodę na przekazanie wybranej OPP informacji o 1%, według informacji z ubiegłego roku.


Twój e-PIT - jak go złożyć?

Urząd Skarbowy zaprasza na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy

wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r.

w Urzędzie Skarbowym w Tczewie

ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15


Po szkoleniach będzie możliwość skorzystania z pomocy pracowników urzędu przy składaniu zeznań podatkowych przez "Twój e-PIT". W tym celu będą przygotowane specjalne, dodatkowe stanowiska komputerowe dla Podatników.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu, tel. 58 532-90-11.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  propozycja_gość

  27.02.2020, 13:06

  nowy fotograf?

  Moze tcz.pl.zatrudni profesjonalnego fotografa? Wasze zdjecia, to niestety czesto porazka... W wielu redakcjach niestety tak jest, ze zdjecia wykonuja osoby, ktore nie maja zbytniego pojecia o fotografii :(.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx1 
 • +1

  gość_gość

  27.02.2020, 22:01

  fotograf

  Przyjrzyj się uważnie co tam pisze i kto to robił ;) fot. google maps

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.