Lany Poniedziałek w Pelplinie

(fot. mat. prasowe)
Lany Poniedziałek w Pelplinie
Lany Poniedziałek czy Poniedziałek Wielkanocny - to określenia drugiego dnia Świąt Wielkanocnych, który co roku przynosi wiele radości, szczególnie tym najmłodszym. Kultywowany w całej Polsce jest jedynym dniem w roku, kiedy nikt nie może nam zabronić wylać wiaderka wody na kogoś z rodziny, przyjaciół bądź znajomych, a widok przemoczonego ubrania wywołuje uśmiech na twarzach nie tylko oblewających, ale i oblanych.

W tegoroczny świąteczny poniedziałek na mieszkańców Pelplina czeka wiele atrakcji. O godzinie 15.00 spotkamy się ze szkolnym zespołem kociewskim "Gzuby z Pelplińskiej Dwójki".
Dzieci, będą mogły wziąć udział w poszukiwaniu zajączka wielkanocnego, który będzie rozdawać słodycze. Podczas naszego wielkanocnego spotkania na placu zabaw nie zabraknie również strażackiego śmigusa-dyngusa, dzięki któremu długo będziemy mieli co wspominać.

Serdecznie zapraszamy!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • gość_gość

    02.04.2018, 17:27

    Okupską na tym jaju powinni pomalować

    Odpowiedz
    IP: 31.0.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.