Dzielnicowy z tczewskiej komendy na podium

(fot. KPP Tczew)
Dzielnicowy z tczewskiej komendy na podium
W minionym tygodniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do 13 Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych - "Dzielnicowy Roku". Mł. asp. Adam Serkowski dzielnicowy rejonu Starego Miasta zajął II miejsce i będzie reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku w ogólnopolskim turnieju w październiku w Szkole Policji w Katowicach.

21-22 września Wydział Prewencji KWP w Gdańsku zorganizował wojewódzkie eliminacje do 13 Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych - "Dzielnicowy Roku", których zawody ogólnopolskie zostaną przeprowadzone w dniach 17- 20 października na terenie Szkoły Policji w Katowicach. W eliminacjach wojewódzkich wzięło udział po dwóch dzielnicowych z każdej KMP / KPP województwa pomorskiego, którzy zwyciężyli w eliminacjach I stopnia na poziomie powiatowym oraz wszyscy Kierownicy Rewiru Dzielnicowych KMP/KPP województwa pomorskiego. W zmaganiach każdy z dzielnicowych musiał wykazać się w trzech konkurencjach:

- test wiedzy zawodowej

- wyszkolenie strzeleckie


- symulacja - przyjęcie interesanta

W kategorii DZIELNICOWY II miejsce zajął policjant z tczewskiej komendy mł. asp. Adam Serkowski, dzielnicowy rejonu Stare Miasto. Laureaci przyjęli gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy i puchary z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Bogusława Ziemby. Dwóch najlepszych dzielnicowych oraz najlepszy Kierownik Rewiru Dzielnicowych będą reprezentować KWP w Gdańsku w ogólnopolskim turnieju w październiku w Szkole Policji w Katowicach.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  26.09.2023, 06:52

  zaje..biste zdjecie na 1szym planie. Takie głowy ucięte. fachowo w ciul. dopiero jak wejdziesz w zdjecie dobrze skaluje.

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • zgrywus_gość_gość

  26.09.2023, 08:09

  brawo gratulacje

  brawo gratulacje

  Odpowiedz
  IP: 147.161.xx9.xx8 
 • op_gość

  26.09.2023, 08:20

  Konkurs tcz.pl: "Dlaczego tak bardzo kocham policję". Pracę proszę przysyłać na adres redakcji.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.