Poszukiwany za narkotyki wpadł... z narkotykami

Amfetamina
Poszukiwany za narkotyki wpadł... z narkotykami
Kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 46-latka poszukiwanego listem gończym, u którego dodatkowo znaleźli amfetaminę. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Odpowie również za posiadanie środków odurzających.

46-letni mieszkaniec Tczewa był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tczewie za przestępstwa narkotykowe.

- Kryminalni ustalili miejsce pobytu poszukiwanego, a następnie pojechali pod wytypowany adres w celu zatrzymania 46-latka ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczek strunowy z białym proszkiem. 46-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po sprawdzeniu policyjnym testerem okazało się, że biały proszek to amfetamina. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi, a następnie został przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie odbędzie karę roku pozbawienia wolności. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +4

  Ja_gość_gość

  27.03.2023, 13:51

  Młodzi

  Gonić do pierdoła Tczewskich dilerów.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx2.xx4 
 • -1

  gosc_gość_gość

  28.03.2023, 11:51

  czyli co wszystkie monopolowe do pierdla? :D

  Cytuj
  IP: 188.147.xx8.xx3 
 • +2

  Gos _gość

  27.03.2023, 15:05

  Narkotyki

  A przeciwdzialanie alkoholowe ???

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx5.xxx 
 • +1

  dzidek_gość

  28.03.2023, 07:40

  halo

  Z wszystkich używek jakie są to po alkoholu odp....dała najbardziej jest się zupełnie nieświadomy swoich zachowań. Tak zwany super bohater się załańcza

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.