"91" zablokowana po wypadku w Subkowach [AKTUALIZACJA]

Pilne (fot. Tcz.pl)
"91" zablokowana po wypadku w Subkowach [AKTUALIZACJA]
Utrudnienia w ruchu w miejscowości Subkowy. Droga krajowa nr 91 jest zablokowana po zderzenie dwóch pojazdów.

Jak informuje zarządca trasy - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - we wtorek (11.06) około godziny 8.10 doszło do zderzenia pojazdów w ruchu. Jedna osoba jest ranna. Trasa jest obecnie zablokowana.

Przewidywany czas utrudnienie - 1,5 godziny.

Aktualizacja, godzina 8.50:


Koniec utrudnień w miejscu wypadku.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +8

  Anzelm_gość

  11.06.2024, 10:27

  W dniu dzisiejszym, 11 czerwca 2024 roku, mieszkańcy miejscowości Subkowy i okoliczni podróżni doświadczyli znaczących utrudnień w ruchu drogowym. Droga krajowa nr 91 została zablokowana w wyniku zderzenia dwóch pojazdów, co spowodowało poważne komplikacje dla porannych kierowców i pasażerów. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, zdarzenie miało miejsce około godziny 8:10. Niestety, w wyniku zderzenia jedna osoba odniosła obrażenia. Służby ratunkowe i odpowiednie jednostki reagowania szybko zareagowały na miejsce zdarzenia, aby zapewnić pomoc i wsparcie potrzebującym. Przewidywany czas utrudnień wynosił 1,5 godziny, co sugeruje, że zarówno służby ratunkowe, jak i jednostki zarządzające ruchem drogowym były dobrze przygotowane do zarządzania sytuacją kryzysową. Aktualizacja o godzinie 8:50 potwierdziła, że utrudnienia w ruchu zostały usunięte i droga krajowa nr 91 została ponownie otwarta dla ruchu. To zdarzenie podkreśla znaczenie szybkiego i skutecznego reagowania w przypadku wypadków drogowych oraz konieczność zachowania ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu. Wypadki drogowe, choć często nieuniknione, przypominają o potrzebie ciągłej uwagi i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Dla tych, którzy podróżują w regionie, ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o ruchu drogowym i planować swoje trasy z wyprzedzeniem. W przypadku wystąpienia podobnych zdarzeń, zaleca się korzystanie z alternatywnych dróg lub oczekiwanie na usunięcie utrudnień, aby uniknąć dalszych opóźnień. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji odpowiednich służb, mieszkańcy Subkowy mogą teraz kontynuować swoje podróże bez dalszych przeszkód. Miejmy nadzieję, że wszyscy dotknięci tym zdarzeniem szybko wrócą do swojej codziennej rutyny, a ranny zostanie szybko i skutecznie wyleczony.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • gosc_gość_gość

  11.06.2024, 17:41

  az nie moge sie doczekac

  jak zaginie jakis kotek :) czekamy na wiecej

  Cytuj
  IP: 146.23.xx4.xx6 
 • -4

  Dominik_gość_gość_gość

  11.06.2024, 15:56

  Wypadek

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx6.xx2 
 • Mięczysław_gość_gość_gość_gość_gość

  12.06.2024, 13:39

  Gość

  W tym miejscu rolasy nagminnie wymuszają

  Odpowiedz
  IP: 46.112.xxx.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.