Kolejne wspólne szkolenia ZUS i KAS z "Polskiego Ładu"

Laptop
Kolejne wspólne szkolenia ZUS i KAS z "Polskiego Ładu"
W związku ze zmianami wynikającymi z wprowadzenia "Polskiego Ładu" pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowej Administracji Skarbowej zapraszają na bezpłatne szkolenia. Ich tematem będą m.in. zmiany w opłacaniu składki zdrowotnej oraz nowe zasady wyliczania podatku.

ZUS i KAS zapraszają na webinaria, których uczestnicy będą mogli poznać jakie zmiany od nowego roku nastąpiły w naliczaniu i opłacaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dowiedzą się też co zmienia się w dokumentach rozliczeniowych i terminach składania dokumentów rozliczeniowych oraz opłacania składek. Przedstawiciele KAS przybliżą nową skalę podatkową i zasady wyliczania podatku, ulgę dla klasy średniej, seniorów pracujących, PIT zerowy dla rodzin 4 plus oraz o ryczałt ewidencyjnym i zasady opodatkowania kartą podatkową.

- Na wirtualne spotkanie ZUS wraz z KAS zapraszają: 2 lutego - zapisy na szkolenie pod adresem: sebastian.kowalczuk@zus.pl, 3 lutego - zapisy na szkolenie pod adresami: zaneta.grzybek@zus.pl i magdalena.jaworska02@zus.pl, również 3 lutego szkolenie organizuje słupski oddział ZUS, tam zapisy pod adresem: ZUS_Slupsk_wsparcie@zus.pl, 7 lutego - zapisy na szkolenie pod adresem: Ilona.Speruda@zus.pl, 8 lutego - zapisy na szkolenie pod adresem: Iwona.Baldyga@zus.pl, 9 lutego - zapisy na szkolenie pod adresem: Ilona.Speruda@zus.pl oraz 10 lutego - zapisy na szkolenie pod adresem: ZUS_Slupsk_wsparcie@zus.pl. Wszystkie e-szkolenia rozpoczynają się o godzinie 10. Do udziału w szkoleniach ZUS zaprasza szczególnie przedsiębiorców oraz pracowników biur rachunkowych i księgowości. - mówi Krzysztof Cieszyński, rzecznik gdańskiego oddziału ZUS.

Szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  czaruś_gość

  02.02.2022, 07:05

  ufaj Bogu

  słuchaj co z wami zrobili . Nie dziwię się ,że tak się dzieje w świecie , ale jak to czynią ,, wierzący,, w Boga to już upadłe kościoły. Nie pozdrawiam zielonoświątkowców tych tchórzy i maskowniczów i zapatrzony w siebie -pysznych i niereformowalnych pseudo wierzących. Jak najdalej od nich.....Nie bójcie się pseudo pandemii -ufajcie Jezusowi wi Chrystusowi który zbawia jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=6GG9E_2Zf9A

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • +2

  Lejba_gość_gość

  02.02.2022, 08:29

  Polski nie ład wprowadzili Jednak PO to było PO

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.