G. Ciechowski: kolejne wspomnienia z Tczewem w tle

Grzegorz Ciechowski (fot. TVP)
Tczew - G. Ciechowski: kolejne wspomnienia z Tczewem w tle
Wielkimi krokami zbliża się In Memoriam XVIII Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. Dlatego przez najbliższe dni będziemy publikować wybrane fragmenty wywiadów z artystą pochodzącym z naszego miasta.

Poniżej prezentujemy kolejny archiwalny materiał filmowy.

- Dzięki uprzejmości właścicieli materiałów poznacie Państwo stosunek artysty do swojego rodzinnego miasta i jego osobiste zwierzenia dotyczące różnych tematów. - wyjaśnia Józef Golicki, organizator tczewskiego festiwalu.

Grzegorz Ciechowski był osobą bardzo rodzinną. Często odwiedzał w Tczewie swoich rodziców. Uczestniczył w imprezach w swojej dawnej szkole (I LO). Wraz z Republiką wystąpił w Tczewie w dawnym Domu Kultury Kolejarza. Był również gościem programu prezentującego 10 znamienitych tczewian. Impreza odbyła się w Tczewskim Domu Kultury (ul. Kołłątaja) w 1997 roku. W różnych wywiadach prasowych wielokrotnie podkreślał swoje związki z rodzinnym miastem. Materiały filmowe, które będziemy prezentować pochodzą ze zbiorów Telewizji Tetka, TV 1 i RTL 7.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  MojMozg_gość

  20.08.2019, 09:11

  Udało się Wam redakcji! Kocham ciechowskiego, on kochał Tczew i jego mieszkańców. 1 artykuł dziennie przez jakiś czas i w lud wszystko kupi, dałem się podejść :(

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA