Zmiany osobowe w Radzie Powiatu. Kto oddał mandat?

Skład Rady Powiatu ulegnie zmianie (fot. tcz.pl)
Tczew - Zmiany osobowe w Radzie Powiatu. Kto oddał mandat?
Zmiany w niedawno wybranej Radzie Powiatu. Z mandatu zrezygnował już Tadeusz Błędzki z Kociewskiego Klubu Regionalnego. Wiele wskazuje też na to, że z radą pożegna się Wojciech Szulc z Platformy Obywatelskiej.

Na najbliższej sesji, (21.12) rada podejmie uchwałę o wygaśnięciu mandatu Tadeusza Błędzkiego - jego miejsce ma zająć Piotr Łaga.

- Radny został powołany na funkcję zastępcy burmistrza Pelplina - Andrzeja Stanucha. W poprzedniej kadencji zajmował już to stanowisko - wyjaśnia nam Kamila Wiśniewska, rzecznik prasowa tczewskiego starosta.

Wiele wskazuje na to, że z mandatu może dzisiaj zrezygnować również Wojciech Szulc. Nieoficjalnie mówi się, że może zostać powołany przez Marię Taraszkiewicz-Gurzyńską na stanowisko wiceburmistrza Gniewa. W jego miejsce do rady wszedłby Aleksander Kirszenstein.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • radny_gość

  20.12.2010, 16:09

  sesja

  Propozycje koalicji rządzącej na sesji?????????????????

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx0.xx2 
 • radny_gość

  21.12.2010, 16:28

  sesja

  Brak propozycji Przewodniczący RP nie wie w jakim kierunku mają podążać tego się spodziwałem pisząc wczoraj ????? Zawiązała się koalicja wybrano władze i co dalej panowie z KKR PNP i RiOPiSu ??? przerosło wasze możliwości ,czekam spokojnie na rozwój wydarzeń jeden z was

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA