Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym
Kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 29-letniego mężczyznę ściganego listem gończym oraz 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego. Mieszkaniec Pomorza był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Teraz zgodnie z decyzją sądu zatrzymany mężczyzna spędzi 14 miesięcy za kratkami.

30 maja br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali informację, że na terenie jednego z lokali w mieście przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany. Funkcjonariusze, sprawdzając to miejsce, zauważyli i zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był ścigany listem gończym oraz 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego.

- Mężczyzna był ścigany listem gończym wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione przestępstwo oszustwa sąd skazał mężczyznę na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione kolejne przestępstwo oszustwa oraz kradzieży. Za te 2 przestępstwa sąd skazał go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową. Zgodnie z decyzją sądu wczoraj mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi łącznie 14 miesięcy za kratami. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Haha_gość

  01.06.2021, 14:51

  Takie ładne zdanie, placówka penitencjarna placówka, dokumentacja procesowa, a konczycie je takim kwistkiem: spędzi za kratami. Jakimi kratami?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx1 
 • Gość serwisu _gość

  01.06.2021, 16:25

  Ten sam

  Teraz to zamiast więzienia sanatorium w ciechocinku

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xxx 
 • +4

  Więzienie _gość

  02.06.2021, 11:25

  Idzie na wczasy wybyczyc się za podatki Polaków, będzie jadł 3 razy dziennie do tego siłownia tv bilard spacery w dzisiejszych czasach więzienie to przedszkole dla byków, opieka zdrowotna od ręki w każdej kategorii tam robią sobie co chcą leżą ile chcą i śmieją się ze wczasy udane. Powinno być tak pobudka 4.30 wp***, 4.31wybiek dla więźniów po szyszkowej drodze który się zegnie wp***, 4.40pobranie sprzętu do pracy 5.00 wyjazd do pracy (najcięższe pracę jakie istnieją) 22.00 więźniowie pytają o pozwolenie zakończenia pracy i wp*** plus powrót do więzienia i tak w kółko (można wybierać atrakcje wczasie niewolniczej pracy jakie soe zechce plus wp***) takie metody nauczyły by tych darmozjadów respekt przed normalnością

  Odpowiedz
  IP: 46.15.xx8.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.