Artystyczny maraton Fabryki Sztuk. Czekają nagrody!

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Artystyczny maraton Fabryki Sztuk. Czekają nagrody!
Kolejne artystyczne wyzwanie dla dzieci i ich rodziców. Fabryka Sztuk szuka chętnych do wzięcia udziału w maratonie koci koci... Kociewiaka. Do 27 stycznia przyjmowane są zgłoszenia poprzez elektroniczny formularz: https://tiny.pl/r17r2 . Regulamin dostępny jest na www.fabrykasztuk.tczew.pl .

Od stycznia do czerwca każda drużyna otrzyma raz w miesiącu do wykonania zadanie plastyczne - rysunek lub pracę przestrzenną, których zdjęcie należy przesłać do Fabryki Sztuk. Temat prac dotyczyć będzie rożnych świąt - zarówno popularnych, jak i nietypowych. Zwycięska drużyna otrzyma aparat fotograficzny, a drobne niespodzianki przygotowano dla każdego maratończyka.

To niejedyna propozycja dla dzieci. Na kanale YouTube w styczniu pojawiły się nowe filmiki - instrukcje plastyczne:

brelok z modeliny:
biżuteria z masy solnej:origami:papierowe zwierzaki:płatki nie tylko kosmetyczne:Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Jop_gość

  21.01.2021, 13:58

  Fabryka czarów

  Jak juz mowa o fabryce sztuk to pytam kiedy artykuł o obradach radnych powiatowych gdzie moim zdaniem Pani Gajewska się skompromitowała inni zresztą też

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.