Policyjny dozór, zakaz zbliżania i nakaz opuszczenia lokalu za znęcanie dla 41-latka

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Policyjny dozór, zakaz zbliżania i nakaz opuszczenia lokalu za znęcanie dla 41-latka
Tczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 41-letniego mężczyznę, który stosował przemoc domową. Mundurowi ustalili, że sprawca wszczął awanturę domową, podczas której pobił żonę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego. Za przestępstwo znęcania się fizycznego i psychicznego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

26 listopada br. o godzinie 9.00 policji otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Tczew doszło do awantury domowej, podczas której miała być stosowana przemoc.

- Mundurowi, którzy zostali wysłani na miejsce zdarzenia, ustalili, że sprawca podczas wszczętej awantury pobił żonę. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że takie zachowanie mężczyzny trwa już od dłuższego czasu. W związku z tą sytuacją oraz agresywnym zachowaniem nietrzeźwego 41-letniego mężczyzny, policjanci zatrzymali go. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnej celi. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji - W miniony piątek policjanci doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec 41-latka dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci przypominają, że przemoc wobec osób najbliższych nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Gdy dochodzi do przemocy w rodzinie, nie bądź obojętny - zareaguj. Powiadom służby, które przeciwdziałają przemocy w rodzinie lub porozmawiaj z osobą dotkniętą przemocą i przekonaj ją, żeby szukała pomocy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +10

  anonim_gość_gość_gość_gość

  30.11.2020, 16:53

  damski bokser niech wyskoczy do faceta

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx6 
 • +2

  dres_gość

  30.11.2020, 17:12

  nie od dzis wiadomo ze lobuz kocha najbardziej wazne ze kocha a ze raz czy dwa uderzy to mozna wybaczyc, 500 z nieba nie spada, ktos musi forme zalac.

  Odpowiedz
  IP: 91.52.xx6.xx4 
 • -1

  AdiRichiert_gość

  30.11.2020, 17:34

  Damski bokser jak Adrian Richert. do piachu z takimi

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx6.xxx 
 • +3

  Gosc_gość_gość_gość_gość_gość

  30.11.2020, 18:00

  G

  Do piachu to każdy pojdzie

  Cytuj
  IP: 37.47.xx0.xx3 
 • Gosc_gość_gość_gość

  30.11.2020, 17:59

  B

  Nie jest mi żal tej kobiety że daje się bić od męża

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx3 
 • +1

  gość _gość

  08.01.2021, 01:07

  Policyjny dozór, zakaz zbliżania i nakaz

  niech Pani powie prawdę policji czemu mąż robi awatury co robiła jak mąż za granicą zarabiał

  Odpowiedz
  IP: 46.76.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.