Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od wyborów samorządowych. Kampania rozpoczyna się na dobre. Prezentujemy, kto będzie ubiegał się o mandaty na terenie gminy Tczew, Gniew, Pelplin i Subkowy.
Pełne zestawienie wszystkich kandydatów do Rady Miasta można znaleźć tutaj - Zobacz, kto wystartuje do Rady Miasta - pełna lista kandydatów , zaś do Rady Powiatu - tu - Kandydaci do Rady Powiatu - sprawdź, na kogo możesz głosować . A co w pozostałych gminach?
Gmina Tczew
nr okręgu
1 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Piotr Wasiek
1 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Panieczko
1 KWW Iwony Kończyńskiej - Iwona Kończyńska
1 KWW Nowoczesna Wieś - Szymon Piasecki
1 KWW Czatkovia - Bogdan Jasiński
2 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Chrystian Wasiewicz
2 KWW Nowoczesna Gmina - Helena Engler
2 KWW Porozumienie dla Gminy - Ewa Kretzschmar
2 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Paweł Szreder
2 KW Prawo i Sprawiedliwość - Jakub Małecki
3 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Jan Bukała
3 KWW Nowoczesna Gmina - Przemysław Chromik
3 KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Kossecki
3 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Elżbieta Stalmaska
3 KW Prawo i Sprawiedliwość - Lech Zaremba
4 KWW Czas na zmiany - Mirosław Mrozowski
4 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Beata Skowroń
4 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Stachelek
4 KWW Porozumienie dla Gminy - Anna Kata
4 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Mariusz Musiał
4 KW Prawo i Sprawiedliwość - Sebastian Wilma
5 KWW Czas na zmiany - Joanna Kasprzycka
5 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Michał Kowalski
5 KWW Porozumienie dla Gminy - Joanna Kamratowska
5 KW Porozumienie na Plus - Izabela Zagórska
5 Komitet Wyborczy PSL - Józef Kopeć
5 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Wojciech Pustkowski
6 KWW Czas na zmiany - Przemysław Czirson
6 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tomasz Kacprzak
6 KWW Nowoczesna Gmina - Henryk Tomala
6 KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Łyko
6 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ireneusz Stawicki
6 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Monika Komar
6 Komitet Wyborczy PSL - Marek Stelmach
7 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Bożena Wagga
7 KWW Nowoczesna Gmina - Mirosława Bronk
7 KWW Porozumienie dla Gminy - Renata Jeżewska
7 KW Prawo i Sprawiedliwość - Zbigniew Kamiński
7 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Brzezicki
8 KWW Czas na zmiany - Radosław Mazurek
8 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Sebastian Wenta
8 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Bronk
8 KW Prawo i Sprawiedliwość - Piotr Dziadul
9 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krystian Tafliński
9 KWW Nowoczesna Gmina - Szczepan Klinkusz
9 KWW Porozumienie dla Gminy - Zenon Szyszko
10 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Kocaj
10 KWW Nowoczesna Gmina - Anna Siwiak
10 KWW Porozumienie dla Gminy - Gabryela Ciesielska
10 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Małgorzata Strzępek
10 KW Prawo i Sprawiedliwość - Wiesław Kożyczkowski
11 KWW Czas na zmiany - Sławomir Łukasiński
11 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Maciej Zimny
11 KWW Porozumienie dla Gminy- Julian Grygolec
11 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Klonowski
11 KW Prawo i Sprawiedliwość- Piotr Lica
11 KWW Nowoczesna Gmina - Jadwiga Gajewska
12 KWW Czas na zmiany - Sylwester Kujawiński
12 KWW Nowoczesna Gmina - Wanda Wilke
12 KWW Porozumienie dla Gminy - Andrzej Redwelski
12 KWW Niezależny Roman Wendt - Roman Wendt
12 Komitet Wyborczy PSL - Andrzej Richert
12 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Krystian Pażuchowski
13 KWW Czas na zmiany - Małgorzata Nowak
13 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tadeusz Bubka
13 KWW Nowoczesna Gmina - Ewa Bieszka
13 KWW Porozumienie dla Gminy - Tomasz Wędzikowski
13 KW Porozumienie na Plus - Zbigniew Braun
13 KW Prawo i Sprawiedliwość - Witold Surwiło
13 KKW SLD Lewica Razem - Rafał Chamski
13 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Ryszard Pieniążek
14 KWW Czas na zmiany - Sławomir Guziński
14 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Augustyniak
14 KWW Pojednanie - Alicja Chomicz
14 KWW Nowoczesna Gmina - Mariusz Kapusta
14 KWW Porozumienie dla Gminy - Kamila Zwolak
14 KW Prawo i Sprawiedliwość - Jan Paśko
14 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Emilia Klinkosz
15 KWW Czas na zmiany - Mariusz Zieliński
15 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Dariusz Rogowski
15 KWW Nowoczesna Gmina - Marcin Kubiak
15 KWW Porozumienie dla Gminy - Maria Cimek
15 KW Prawo i Sprawiedliwość - Maria Grabowska
Gmina Pelplin
1 KWW Razem w Dobrą Stronę - Andrzej Rychłowski
1 KWW Sławomira Jasińskiego - Sławomir Jasiński
1 KW Prawo i Sprawiedliwość - Eugeniusz Pladwig
1 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Rogaczewski
2 KWW Razem w Dobrą Stronę - Edward Schulz
2 KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Ryszard Mołodyński
2 KW Prawo i Sprawiedliwość - Izabela Rzymowska
2 KWW Kociewski Klub Regionalny - Tomasz Zaborowski
3 KWW Razem w Dobrą Stronę - Krzysztof Mania
3 Komitet Wyborczy PSL - Bartosz Weroniecki
3 KWW Nasz Pelplin - Roman Pruszyński
3 KW Prawo i Sprawiedliwość - Marcin Rulewski
3 KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosław Chyła
4 KWW Kociewski Klub Regionalny - Jacek Poklękowski
4 KWW Tomasz Pruszyński - Tomasz Pruszyński
4 KWW Razem w Dobrą Stronę - Daniela Hibner
4 KW Prawo i Sprawiedliwość - Konrad Leczkowski
4 KWW Marzenny Modrzejewskiej - Marzenna Modrzejewska
5 Komitet Wyborczy Wyborców Elektrownia Północ - Ryszard Deja
5 KWW Kociewski Klub Regionalny - Kazimierz Libiszewski
5 KWW Razem w Dobrą Stronę - Małgorzata Neubauer
5 KW Prawo i Sprawiedliwość - Mateusz Zieliński
6 KWW Kociewski Klub Regionalny - Rufin Wysocki
6 KWW Emilia Pruszyńska - Emilia Pruszyńska
6 KW Prawo i Sprawiedliwość - Alicja Nowakowska
7 KWW Razem w Dobrą Stronę - Marek Cejner
7 KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Robert Mołodyński
7 KKW SLD Lewica Razem - Marzena Żmudzińska
7 KW Prawo i Sprawiedliwość - Danuta Karczewska
7 KWW "Nasza Gmina" - Anna Sobieralska
8 KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosława Wolfahrt
8 KWW Razem w Dobrą Stronę - Mariusz Śledź
8 KW Prawo i Sprawiedliwość - Michał Myrda
9 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Borys
9 KWW Razem w Dobrą Stronę - Barbara Thrun
9 KKW SLD Lewica Razem - Andrzej Dwornik
9 KW Prawo i Sprawiedliwość - Dariusz Eckert
10 KWW Kociewski Klub Regionalny - Łukasz Chmielecki
10 KWW Razem w Dobrą Stronę - Krystyna Gierszewska
11 KWW Kociewski Klub Regionalny - Zbigniew Kluczewski
11 KWW Nasz Dom - Wacław Bruski
11 KWW "Nasza Gmina" - Żaneta Ryszkowska
11 KW Prawo i Sprawiedliwość - Marzena Jasińska
12 KWW Kociewski Klub Regionalny - Jan Krajnik
12 KWW Razem w Dobrą Stronę - Sławomir Sieg
13 KWW Kociewski Klub Regionalny - Bernadeta Wiązowska
13 KWW Razem w Dobrą Stronę - Zdzisław Kamieniecki
13 KW Platforma Obywatelska RP - Wiesław Ćwikliński
14 KWW Kociewski Klub Regionalny - Bogdan Grzywacz
14 KW Prawo i Sprawiedliwość - Ewelina Wiecka
15 KWW Kociewski Klub Regionalny - Beata Kwiatkowska
15 KWW Razem w Dobrą Stronę - Lech Rożyński
15 KWW Krzysztofa Rutkowskiego - Krzysztof Rutkowski
Gmina Gniew
1 Andrzej Solecki - KWW Solecki
1 Celina Piaskowska - KWW-Twoja Gmina
1 Wioletta Połomska - KW Platforma Obywatelska RP
1 Marcin Gołyński - KWW Aktywny Gniew
2 Beata Czaja-Osiak - KWW-Twoja Gmina
2 Piotr Mroziński - KW Platforma Obywatelska RP
2 Martyna Szarmach - KWW Aktywny Gniew
2 Katarzyna Chrzanowska - KWW Obudźmy Gniew
3 Grzegorz Wasielewski - KWW Grzegorza Wasielewskiego
3 Mariola Czwiklińska - KWW-Twoja Gmina
3 Marcin Ostrode - KW Platforma Obywatelska RP
3 Katarzyna Ślizewska - KWW Aktywny Gniew
3 Marta Bartoszewska - KWW Obudźmy Gniew
4 Walentyna Czapska - KWW Walentyny Czapskiej
4 Iwona Kitta - Komitet Wyborczy PSL
4 Andrzej Banaszak - KW Platforma Obywatelska RP
4 Agnieszka Reimus - KWW Aktywny Gniew
4 Piotr Wardziński - KWW Obudźmy Gniew
5 Wiesław Wesołowski - KWW-Twoja Gmina
5 Adrian Werra - KW Platforma Obywatelska RP
5 Rafał Sadowski - KWW Aktywny Gniew
5 Joanna Bruchwald - KWW Obudźmy Gniew
6 Katarzyna Puczyńska - KWW-Twoja Gmina
6 Krystyna Zielińska - Komitet Wyborczy PSL
6 Ryszard Gaweł - KWW Nasze Miasto Gniew
6 Tomasz Kotlenga - KWW Aktywny Gniew
6 Eward Bafia - KWW Obudźmy Gniew
7 Grzegorz Połomski - KWW-Twoja Gmina
7 Krzysztof Pastewski - KW Platforma Obywatelska RP
7 Adam Kowalewski - KWW Aktywny Gniew
7 Damian Szmyt - KWW Obudźmy Gniew
8 Teresa Rybarska - KWW-Twoja Gmina
8 Małgorzata Gajewska - KW Platforma Obywatelska RP
8 Zbigniew Gajowiak - KWW Aktywny Gniew
8 Iwona Śladowska - KWW Obudźmy Gniew
9 Stanisław Tarnosch - KWW-Twoja Gmina
9 Weronika Lasota-Syldatk - KW Platforma Obywatelska RP
9 Aneta Kłodda - KWW Aktywny Gniew
10 Justyn Rużała - KWW-Twoja Gmina
10 Andrzej Lorbiecki - KWW Obudźmy Gniew
11 Marek Barnik - KWW-Twoja Gmina
11 Magdalena Kittowska - KW Platforma Obywatelska RP
11 Krystian Mróz - KWW Aktywny Gniew
11 Zygmunt Rajkowski - KWW Obudźmy Gniew
12 Zygmunt Gardzielewski - KWW-Twoja Gmina
12 Janusz Ruliński - KW Platforma Obywatelska RP
12 Zdzisław Borzyszkowski - KWW Obudźmy Gniew
13 Wiesława Kraińska - KWW-Twoja Gmina
13 Adam Ziółkowski - KW Platforma Obywatelska RP
13 Maciej Piecuch - KWW Obudźmy Gniew
14 Teresa Kończewska - KW Prawo i Sprawiedliwość
14 Tadeusz Netkowski - KWW-Twoja Gmina
14 Maciej Czarnecki - KWW Obudźmy Gniew
15 Alojzy Klimczak - Komitet Wyborczy PSL
15 Dariusz Pliszka - KWW Aktywny Gniew
15 Ewa Kamińska - KWW Obudźmy Gniew
Subkowy
1 Jacek Piotr Lisewski Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
1 Teresa Grażyna Szafraniec KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
2 Renata Barbara Chronowska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
2 Aleksandra Noga Komitet Wyborczy PSL
2Zdzisław Robert Świtalla Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
2 Władysław Gurbowicz KW Prawo i Sprawiedliwość
3 Agata Wróblewska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
3 Mirosław Jacek Rudnik Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
3 Zyta Maria Pawłowska KW Prawo i Sprawiedliwość
4 Mirosław Kazimierz Makowski KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
4 Sylwia Ewa Radłowska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
5 Andrzej Musiał KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
5 Tadeusz Kazimierz Kobus Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
6 Karolina Janaszek KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
6 Dariusz Stanisław Nawój Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
7 Marcin Julian Musiał KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
7 Anna Beata Jurczyńska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
8 Ramona Maria Roman KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
8 Elżbieta Gabriela Jędraszka Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
9 Dorota Maria Dzienisz KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
9 Małgorzata Irena Pustkowska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
10 Mateusz Spadik KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
10 Bartłomiej Paweł Switalla Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
11 Agnieszka Lisewska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
11 Jerzy Stanisław Kordulski Komitet Wyborczy PSL
11 Adam Pelcer Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
11 Krzysztof Zieliński KWW Krzysztof Zieliński
12 Józef Kazimierz Gurbowicz KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
12 Henryk Józef Jurczyński Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
13 Przemysław Tomasz Parteka KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
13 Grzegorz Marian Borris Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
13 Mariusz Jamróg KWW Mariusz Jamróg
14 Wiesław Śliwa KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
14 Kazimierz Gdula Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
15 Józef Nierzwicki KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
15 Marcin Szadkowski Komitet Wyborczy PSL
15 Sławomir Edmund Uszyński Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
Pełne zestawienie wszystkich kandydatów do Rady Miasta można znaleźć tutaj - Zobacz, kto wystartuje do Rady Miasta - pełna lista kandydatów , zaś do Rady Powiatu - tu - Kandydaci do Rady Powiatu - sprawdź, na kogo możesz głosować . A co w pozostałych gminach?
Gmina Tczew
nr okręgu
1 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Piotr Wasiek
1 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Panieczko
1 KWW Iwony Kończyńskiej - Iwona Kończyńska
1 KWW Nowoczesna Wieś - Szymon Piasecki
1 KWW Czatkovia - Bogdan Jasiński
2 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Chrystian Wasiewicz
2 KWW Nowoczesna Gmina - Helena Engler
2 KWW Porozumienie dla Gminy - Ewa Kretzschmar
2 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Paweł Szreder
2 KW Prawo i Sprawiedliwość - Jakub Małecki
3 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Jan Bukała
3 KWW Nowoczesna Gmina - Przemysław Chromik
3 KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Kossecki
3 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Elżbieta Stalmaska
3 KW Prawo i Sprawiedliwość - Lech Zaremba
4 KWW Czas na zmiany - Mirosław Mrozowski
4 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Beata Skowroń
4 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Stachelek
4 KWW Porozumienie dla Gminy - Anna Kata
4 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Mariusz Musiał
4 KW Prawo i Sprawiedliwość - Sebastian Wilma
5 KWW Czas na zmiany - Joanna Kasprzycka
5 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Michał Kowalski
5 KWW Porozumienie dla Gminy - Joanna Kamratowska
5 KW Porozumienie na Plus - Izabela Zagórska
5 Komitet Wyborczy PSL - Józef Kopeć
5 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Wojciech Pustkowski
6 KWW Czas na zmiany - Przemysław Czirson
6 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tomasz Kacprzak
6 KWW Nowoczesna Gmina - Henryk Tomala
6 KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Łyko
6 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ireneusz Stawicki
6 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Monika Komar
6 Komitet Wyborczy PSL - Marek Stelmach
7 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Bożena Wagga
7 KWW Nowoczesna Gmina - Mirosława Bronk
7 KWW Porozumienie dla Gminy - Renata Jeżewska
7 KW Prawo i Sprawiedliwość - Zbigniew Kamiński
7 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Brzezicki
8 KWW Czas na zmiany - Radosław Mazurek
8 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Sebastian Wenta
8 KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Bronk
8 KW Prawo i Sprawiedliwość - Piotr Dziadul
9 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krystian Tafliński
9 KWW Nowoczesna Gmina - Szczepan Klinkusz
9 KWW Porozumienie dla Gminy - Zenon Szyszko
10 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Kocaj
10 KWW Nowoczesna Gmina - Anna Siwiak
10 KWW Porozumienie dla Gminy - Gabryela Ciesielska
10 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Małgorzata Strzępek
10 KW Prawo i Sprawiedliwość - Wiesław Kożyczkowski
11 KWW Czas na zmiany - Sławomir Łukasiński
11 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Maciej Zimny
11 KWW Porozumienie dla Gminy- Julian Grygolec
11 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Klonowski
11 KW Prawo i Sprawiedliwość- Piotr Lica
11 KWW Nowoczesna Gmina - Jadwiga Gajewska
12 KWW Czas na zmiany - Sylwester Kujawiński
12 KWW Nowoczesna Gmina - Wanda Wilke
12 KWW Porozumienie dla Gminy - Andrzej Redwelski
12 KWW Niezależny Roman Wendt - Roman Wendt
12 Komitet Wyborczy PSL - Andrzej Richert
12 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Krystian Pażuchowski
13 KWW Czas na zmiany - Małgorzata Nowak
13 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tadeusz Bubka
13 KWW Nowoczesna Gmina - Ewa Bieszka
13 KWW Porozumienie dla Gminy - Tomasz Wędzikowski
13 KW Porozumienie na Plus - Zbigniew Braun
13 KW Prawo i Sprawiedliwość - Witold Surwiło
13 KKW SLD Lewica Razem - Rafał Chamski
13 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Ryszard Pieniążek
14 KWW Czas na zmiany - Sławomir Guziński
14 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Augustyniak
14 KWW Pojednanie - Alicja Chomicz
14 KWW Nowoczesna Gmina - Mariusz Kapusta
14 KWW Porozumienie dla Gminy - Kamila Zwolak
14 KW Prawo i Sprawiedliwość - Jan Paśko
14 KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Emilia Klinkosz
15 KWW Czas na zmiany - Mariusz Zieliński
15 KWW Uczciwa Gmina Tczew - Dariusz Rogowski
15 KWW Nowoczesna Gmina - Marcin Kubiak
15 KWW Porozumienie dla Gminy - Maria Cimek
15 KW Prawo i Sprawiedliwość - Maria Grabowska
Gmina Pelplin
1 KWW Razem w Dobrą Stronę - Andrzej Rychłowski
1 KWW Sławomira Jasińskiego - Sławomir Jasiński
1 KW Prawo i Sprawiedliwość - Eugeniusz Pladwig
1 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Rogaczewski
2 KWW Razem w Dobrą Stronę - Edward Schulz
2 KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Ryszard Mołodyński
2 KW Prawo i Sprawiedliwość - Izabela Rzymowska
2 KWW Kociewski Klub Regionalny - Tomasz Zaborowski
3 KWW Razem w Dobrą Stronę - Krzysztof Mania
3 Komitet Wyborczy PSL - Bartosz Weroniecki
3 KWW Nasz Pelplin - Roman Pruszyński
3 KW Prawo i Sprawiedliwość - Marcin Rulewski
3 KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosław Chyła
4 KWW Kociewski Klub Regionalny - Jacek Poklękowski
4 KWW Tomasz Pruszyński - Tomasz Pruszyński
4 KWW Razem w Dobrą Stronę - Daniela Hibner
4 KW Prawo i Sprawiedliwość - Konrad Leczkowski
4 KWW Marzenny Modrzejewskiej - Marzenna Modrzejewska
5 Komitet Wyborczy Wyborców Elektrownia Północ - Ryszard Deja
5 KWW Kociewski Klub Regionalny - Kazimierz Libiszewski
5 KWW Razem w Dobrą Stronę - Małgorzata Neubauer
5 KW Prawo i Sprawiedliwość - Mateusz Zieliński
6 KWW Kociewski Klub Regionalny - Rufin Wysocki
6 KWW Emilia Pruszyńska - Emilia Pruszyńska
6 KW Prawo i Sprawiedliwość - Alicja Nowakowska
7 KWW Razem w Dobrą Stronę - Marek Cejner
7 KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Robert Mołodyński
7 KKW SLD Lewica Razem - Marzena Żmudzińska
7 KW Prawo i Sprawiedliwość - Danuta Karczewska
7 KWW "Nasza Gmina" - Anna Sobieralska
8 KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosława Wolfahrt
8 KWW Razem w Dobrą Stronę - Mariusz Śledź
8 KW Prawo i Sprawiedliwość - Michał Myrda
9 KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Borys
9 KWW Razem w Dobrą Stronę - Barbara Thrun
9 KKW SLD Lewica Razem - Andrzej Dwornik
9 KW Prawo i Sprawiedliwość - Dariusz Eckert
10 KWW Kociewski Klub Regionalny - Łukasz Chmielecki
10 KWW Razem w Dobrą Stronę - Krystyna Gierszewska
11 KWW Kociewski Klub Regionalny - Zbigniew Kluczewski
11 KWW Nasz Dom - Wacław Bruski
11 KWW "Nasza Gmina" - Żaneta Ryszkowska
11 KW Prawo i Sprawiedliwość - Marzena Jasińska
12 KWW Kociewski Klub Regionalny - Jan Krajnik
12 KWW Razem w Dobrą Stronę - Sławomir Sieg
13 KWW Kociewski Klub Regionalny - Bernadeta Wiązowska
13 KWW Razem w Dobrą Stronę - Zdzisław Kamieniecki
13 KW Platforma Obywatelska RP - Wiesław Ćwikliński
14 KWW Kociewski Klub Regionalny - Bogdan Grzywacz
14 KW Prawo i Sprawiedliwość - Ewelina Wiecka
15 KWW Kociewski Klub Regionalny - Beata Kwiatkowska
15 KWW Razem w Dobrą Stronę - Lech Rożyński
15 KWW Krzysztofa Rutkowskiego - Krzysztof Rutkowski
Gmina Gniew
1 Andrzej Solecki - KWW Solecki
1 Celina Piaskowska - KWW-Twoja Gmina
1 Wioletta Połomska - KW Platforma Obywatelska RP
1 Marcin Gołyński - KWW Aktywny Gniew
2 Beata Czaja-Osiak - KWW-Twoja Gmina
2 Piotr Mroziński - KW Platforma Obywatelska RP
2 Martyna Szarmach - KWW Aktywny Gniew
2 Katarzyna Chrzanowska - KWW Obudźmy Gniew
3 Grzegorz Wasielewski - KWW Grzegorza Wasielewskiego
3 Mariola Czwiklińska - KWW-Twoja Gmina
3 Marcin Ostrode - KW Platforma Obywatelska RP
3 Katarzyna Ślizewska - KWW Aktywny Gniew
3 Marta Bartoszewska - KWW Obudźmy Gniew
4 Walentyna Czapska - KWW Walentyny Czapskiej
4 Iwona Kitta - Komitet Wyborczy PSL
4 Andrzej Banaszak - KW Platforma Obywatelska RP
4 Agnieszka Reimus - KWW Aktywny Gniew
4 Piotr Wardziński - KWW Obudźmy Gniew
5 Wiesław Wesołowski - KWW-Twoja Gmina
5 Adrian Werra - KW Platforma Obywatelska RP
5 Rafał Sadowski - KWW Aktywny Gniew
5 Joanna Bruchwald - KWW Obudźmy Gniew
6 Katarzyna Puczyńska - KWW-Twoja Gmina
6 Krystyna Zielińska - Komitet Wyborczy PSL
6 Ryszard Gaweł - KWW Nasze Miasto Gniew
6 Tomasz Kotlenga - KWW Aktywny Gniew
6 Eward Bafia - KWW Obudźmy Gniew
7 Grzegorz Połomski - KWW-Twoja Gmina
7 Krzysztof Pastewski - KW Platforma Obywatelska RP
7 Adam Kowalewski - KWW Aktywny Gniew
7 Damian Szmyt - KWW Obudźmy Gniew
8 Teresa Rybarska - KWW-Twoja Gmina
8 Małgorzata Gajewska - KW Platforma Obywatelska RP
8 Zbigniew Gajowiak - KWW Aktywny Gniew
8 Iwona Śladowska - KWW Obudźmy Gniew
9 Stanisław Tarnosch - KWW-Twoja Gmina
9 Weronika Lasota-Syldatk - KW Platforma Obywatelska RP
9 Aneta Kłodda - KWW Aktywny Gniew
10 Justyn Rużała - KWW-Twoja Gmina
10 Andrzej Lorbiecki - KWW Obudźmy Gniew
11 Marek Barnik - KWW-Twoja Gmina
11 Magdalena Kittowska - KW Platforma Obywatelska RP
11 Krystian Mróz - KWW Aktywny Gniew
11 Zygmunt Rajkowski - KWW Obudźmy Gniew
12 Zygmunt Gardzielewski - KWW-Twoja Gmina
12 Janusz Ruliński - KW Platforma Obywatelska RP
12 Zdzisław Borzyszkowski - KWW Obudźmy Gniew
13 Wiesława Kraińska - KWW-Twoja Gmina
13 Adam Ziółkowski - KW Platforma Obywatelska RP
13 Maciej Piecuch - KWW Obudźmy Gniew
14 Teresa Kończewska - KW Prawo i Sprawiedliwość
14 Tadeusz Netkowski - KWW-Twoja Gmina
14 Maciej Czarnecki - KWW Obudźmy Gniew
15 Alojzy Klimczak - Komitet Wyborczy PSL
15 Dariusz Pliszka - KWW Aktywny Gniew
15 Ewa Kamińska - KWW Obudźmy Gniew
Subkowy
1 Jacek Piotr Lisewski Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
1 Teresa Grażyna Szafraniec KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
2 Renata Barbara Chronowska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
2 Aleksandra Noga Komitet Wyborczy PSL
2Zdzisław Robert Świtalla Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
2 Władysław Gurbowicz KW Prawo i Sprawiedliwość
3 Agata Wróblewska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
3 Mirosław Jacek Rudnik Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
3 Zyta Maria Pawłowska KW Prawo i Sprawiedliwość
4 Mirosław Kazimierz Makowski KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
4 Sylwia Ewa Radłowska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
5 Andrzej Musiał KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
5 Tadeusz Kazimierz Kobus Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
6 Karolina Janaszek KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
6 Dariusz Stanisław Nawój Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
7 Marcin Julian Musiał KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
7 Anna Beata Jurczyńska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
8 Ramona Maria Roman KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
8 Elżbieta Gabriela Jędraszka Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
9 Dorota Maria Dzienisz KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
9 Małgorzata Irena Pustkowska Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
10 Mateusz Spadik KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
10 Bartłomiej Paweł Switalla Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
11 Agnieszka Lisewska KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
11 Jerzy Stanisław Kordulski Komitet Wyborczy PSL
11 Adam Pelcer Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
11 Krzysztof Zieliński KWW Krzysztof Zieliński
12 Józef Kazimierz Gurbowicz KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
12 Henryk Józef Jurczyński Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
13 Przemysław Tomasz Parteka KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
13 Grzegorz Marian Borris Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
13 Mariusz Jamróg KWW Mariusz Jamróg
14 Wiesław Śliwa KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
14 Kazimierz Gdula Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
15 Józef Nierzwicki KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie
15 Marcin Szadkowski Komitet Wyborczy PSL
15 Sławomir Edmund Uszyński Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Wybory samorządowe 2014
Wybory samorządowe 2014
Wybory samorządowe - informacje, debata, kandydaci na prezydenta i rady miejskiej w Tczewie
Komentarze (7) dodaj komentarz
Longin_gość
10.10.2014, 13:38
A gdzie gmina Morzeszczyn?
A gdzie gmina Morzeszczyn? Przecież to też nasz powiat ???
Odpowiedz_gość
10.10.2014, 20:27
W gminie Morzeszczyn mają wydłużony termin zgłaszania kandydatów na radnych do 13.10.2014
Cytujnico
10.10.2014, 19:48
www
Whttp://www
OdpowiedzJulek_gość
10.10.2014, 23:29
Gmina Morzeszczyn
W Morzeszczynie są nikłe szanse aby zdobyć mandat radnego do powiatu więc powiatowe hieny tak daleko nie zaznaczają swojego terytorium. Ze względu na swój interes nie widzą potrzeby angażowania się w wybory do rady gminy a duża odległość do Tczewa sprawia, że nie warto tam szukać palantów, którzy dla idei bezmyślnie namawiają kandydatów zbierających chociaż kilka głosów dla ich ugrupowania
Odpowiedzobserwator_gość
11.10.2014, 17:42
jaka uczciwość...
mieszka w mieście, startuje z gminy...
Odpowiedz_gość
05.11.2014, 21:31
Pelplin
Na miejscu Pana Rufina Wysockiego wolałabym spróbować wygrać w uczciwej walce ponieważ Obwód Wyborczy Nr 12 w którym będzie można na niego głosować to Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie, jest to obwód zamknięty, a Pan Wysocki jest Dyrektorem tego Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie.
OdpowiedzJa-nko_gość
06.11.2014, 20:15
Sadowski Rafał Gniew
Ciekawe, czy to ten Sadowski od firmy budowlanej. Jeśli tak, to gratuluję tupetu. Facet od lat na czarno budowy prowadzi, zero legalnego zatrudnienia, pijaństwo i narkomania na placu budowy, byłem tego wielokrotnym świadkiem, powtórzę to przed każdym Sądem. Do tego osobiście znam dwóch inwestorów jawnie oszukanych przez niego na dziesiątki tysięcy złotych. Sprawa w Sądzie - wyrok skazujący niemal pewny. Mam nadzieję, że kryminalista nie zostanie radnym miasta.
Odpowiedz