Kino Helios. Bilety już rozdane

Kino Helios w Tczewie (fot. SmartFotos)
Tczew - Kino Helios. Bilety już rozdane
Dopadła Cię nuda? Weź udział w naszym konkursie i zdobądź bilet do kina - do wygrania 4 wejściówki na dowolny film. Kto pierwszy, ten lepszy

Bilet należy zrealizować w tczewskim kinie (ul. Pomorska 1). Rezerwacja tel.: 58 777 26 16, rezerwacja miejsc on-line: www.helios.pl. Zaproszenie nie obowiązuje na seanse w technologii 3D, maratony filmowe oraz festiwale filmowe. Bilet należy zrealizować do 24. stycznia:

Konkurs


Mamy dla Państwa dwa podwójne bilety bilety na dowolny film w terminie do 24. stycznia (Zaproszenie nie obowiązuje na seanse w technologii 3D, maratony filmowe oraz festiwale filmowe). Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Chcę do kina" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +4

  Kmala_gość

  21.01.2019, 07:37

  Masakra

  Kto wygrywa te bilety, bo ja próbuje już któryś raz z rzędu i nic. Odkąd weszło RODO i nie podają zwycięzców to teraz można sobie darować wysyłanie, bo już wtedy ciągle wygrywały te same osoby, a co dopiero teraz. Miłego seansu pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx1 
 • +2

  Rigi_gość

  21.01.2019, 07:52

  Wątpię że były jakiekolwiek bilety. To ściema - ten sam tekst puszczany co tydzień. Nikt nie wygrywa.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx3 
 • +3

  Gościówa_gość

  21.01.2019, 08:31

  oszustwo

  No pewnie, że niezła ściema, powinni co tydzień zmieniać np. tytuł e-maila lub dopisek, a tak to pewnie bilety dostają znajomi, którzy i tak wiadomości żadnej nie muszą wysyłać i dostają z automatu, a każdy powinien mieć szansę...... ściema jak nic!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx8.xx6 
 • +2

  Iza bez nicka_gość

  21.01.2019, 13:13

  Byłam w kinie i wcale ta dziewczyna w szarfie tam nie siedziała - to fotomontasz.

  Odpowiedz
  IP: 200.25.xx4.xx5 
 • Eryk_gość

  21.01.2019, 20:46

  :(

  Dokładnie od ukazania się na stronie biletów do ich rozdania mija minuta.....to chyba o czymś świadczy....... powinno być jak dawniej, osoby wygrywające ukazne są na stronie, skoro chcą brać udział to niech się zgodzą na podanie ich danych......jeśli ktoś sobie tego nie życzy nie bierze udziału w konkursie proste, a tak to mają istną samowolkę nikt tego nie kontroluje.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.