Jeden wniosek o dotację na remont zabytków

Od kilku lat można ubiegać się o dotacje na remont zabytków (fot. tcz.pl)
Tczew - Jeden wniosek o dotację na remont zabytków
Do tczewskiego ratusza wpłynął jeden wniosek o dotację na remont zabytków. Decyzję o przyznaniu dotacji podejmie Rada Miejska w Tczewie w formie uchwały. W budżecie na 2021 r. na ten cel przeznaczono kwotę 50 000 zł.

Ratusz czekał na wnioski do 10 stycznia. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej nr XLIX/430/2010 z dnia 30 września 2010 r. w sprawie przyjęcia zasad i trybu udzielenia i rozliczenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru, znajdujących się na terenie administracyjnym miasta Tczewa do urzędu wpłynął jeden wniosek o przyznanie dotacji na 2021 r.:

- Jest to wniosek Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy Pl. Hallera 15 w Tczewie o przyznanie dotacji na remont elewacji frontowej (IV etap) - remont I kondygnacji budynku (Pl. Hallera 15, Tczew). Wniosek poddany zostanie analizie pod względem zgodności z ww. uchwałą (z uwzględnieniem błędów/braków formalnych i merytorycznych). Decyzję o przyznaniu dotacji podejmie Rada Miejska w Tczewie w formie uchwały. Wnioskodawca powiadomiony zostanie pisemnie o podjętych przez Radę Miejską rozstrzygnięciach. - wyjaśnia Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


W budżecie na 2021 r. na ten cel przeznaczono kwotę 50 000 zł.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Haha_gość

  22.02.2021, 13:51

  1 kondygnacji? Czyli co l, wstawia witrynę sklepowa?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.