Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka ONLINE

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka ONLINE
Święto dziadków rokrocznie przypada w drugiej połowie stycznia - dokładnie 21 stycznia jest Dzień Babci, a zaledwie dzień później, czyli 22 stycznia wypada Dzień Dziadka. W związku z tym Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka!

W ramach Konkursu uczestnik musi pokolorować przygotowaną przez nas kolorowankę (kolorowanka do pobrania na stronie internetowej www.ckis.tczew.pl w zakładce Repertuar/Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka - ) oraz samodzielne uzupełnić ją portretem Babci lub Dziadka (do wyboru). Dodatkowo każdy z uczestników musi wpisać informacje dotyczące swoich dziadków, czyli uzupełnić przygotowaną część opisową kolorowanki.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z klas 1-3.

- Nasz Konkurs odbywa się na Facebooku. Zdjęcie wykonanej pracy z informacją o jej autorze (prosimy o podanie imienia i wieku dziecka) należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o Konkursie. Na zdjęcia prac plastycznych czekamy do 24 stycznia 2021r. - informuje CKiS.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 28 stycznia, a informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Szczegółowe Regulamin Konkursu plastycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka do pobrania na stronie www.ckis.tczew.pl

Przygotuj piękną laurkę i złóż życzenia ukochanym DZIADKOM w sieci!

Drukuj
Prześlij dalej