Walentynkowa niespodzianka od CKiS

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Walentynkowa niespodzianka od CKiS
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w walentynkowym konkursie. Zrób sobie zdjęcie ze swoją Walentynkąi podziel się waszą miłością!

Pary na zdjęciu powinny być ubrane na czerwono, bo to w końcu święto miłości lub posiadać czerwony akcent w ubiorze/dekoracji walentynkowej. Tak wykonane zdjęcie należy umieścić na oficjalnym Facebooku Centrum Kultury i Sztuki pod postem, informującym o Konkursie.

- Zdjęcie podpiszcie Waszymi imionami oraz napiszcie, gdzie się poznaliście. Na Wasze zdjęcia czekamy do 15. lutego włącznie. Ze wszystkich zakochanych par wylosujemy trzy, które otrzymają podwójne zaproszenie na wybraną imprezę odbywającą się w Centrum Kultury i Sztuki w okresie od 30.09.2021 do 30.09.2022r. - informuje CKiS.

Odbiór zaproszeń oraz wybór konkretnego wydarzenia będzie indywidualnie ustalany z wylosowanymi osobami. UWAGA zaproszenia nie obejmują niektórych imprez agencyjnych realizowanych w CKiS.


Regulamin Konkursu Walentynkowego dostępny na stronie www.ckis.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  pioter_gość

  12.02.2021, 10:10

  Czyli muszę sobie zrobić ze swoją ręką fotkę - tylko wybiorę lewa albo prawa, bo zmieniam, żeby mi się mięsień za duży na jednej nie zrobił od walentykowania codziennego...

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx9.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA