Jedenaście interwencji w ciągu tygodnia

Strażacy (fot. Tcz.pl)
Tczew - Jedenaście interwencji w ciągu tygodnia
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 20.01.2020 roku do 26.01.2020 roku zanotowano łącznie 11 zdarzeń, w tym 4 pożary, 6 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia

20.01.2020r. Subkowy DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów, osobowego marki Audi oraz ciężarowego marki MAN. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ocenie stanu osób podróżujących samochodami, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Subkowy.

23.01.2020r. Stanisławie DW 224 - kolizja drogowa
Na miejscu zdarzenia zastano kolizję dwóch samochodów osobowych marki Dacia oraz VW. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brał udział 1 zastęp z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Turze.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -2

  kogo_gość

  29.01.2020, 08:02

  Kogo to?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.