Dowiedz się więcej o zasiłku chorobowym i opiekuńczym

Email, komputer, wiadomość
Dowiedz się więcej o zasiłku chorobowym i opiekuńczym
Kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy? Jakie dokumenty należy złożyć, aby skorzystać z zasiłku chorobowego? Tego i wielu innych rzeczy będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia online organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W nowym roku ZUS powraca z bezpłatnymi szkoleniami. Już w najbliższy poniedziałek, 30 stycznia, o godz. 10:00, zaprasza na bezpłatne webinarium, którego tematem będą zasiłek chorobowy i opiekuńczy. Podczas spotkania eksperci opowiedzą m.in. o tym, komu zasiłki przysługują, jakie dokumenty należy złożyć oraz przez jaki okres i jakiej wysokości świadczenia będą wypłacane. Zgłoszenia należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

- Szkolenie on-line prowadzone będzie pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl. - informuje Krzysztof Cieszyński, rzecznik pomorskiego ZUS.

Drukuj
Prześlij dalej