Pomóż wielkanocnemu zajączkowi. Paczki dla małych uchodźców

(fot. facebook)
Tczew - Pomóż wielkanocnemu zajączkowi. Paczki dla małych uchodźców
Tydzień po katolickiej Wielkiej Nocy przypadają święta prawosławne. W Tczewie przebywa grupa około 900 uchodźców - wielu z nich to małe dzieci, dla których wolontariusze chcą przygotować słodkie podarki.

- W tym roku postanowiliśmy pomóc wielkanocnemu zajączkowi.Zbieramy słodycze, akcesoria do oblewania wodą i inne drobiazgi! Zapakujemy je w pakiety i dostarczymy do dzieciaków z Ukrainy. Chcemy, żeby zajączek odwiedził je 24.04, dlatego prosimy o przynoszenie rzeczy do 21.04. - informuje na FB Spółdzielnia Socjalna "Heca".

Słodkie podarunki można przynosić do Migrant Info Point Tczew na ul. Krótkiej 10 w dni robocze w godz. 8.00 do 17.00.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  Henio_gość_gość

  19.04.2022, 08:16

  Chętnie pomogę Oby jak najwiecej ludzi było chętnych do pomocy tym biednym ludziom

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx1 
 • -8

  komu służycie poganie_gość

  19.04.2022, 08:37

  zajączki są w lesie

  A może by tak poszkodowanym uchodźcom pomóc , ale w Biblijny i chrześcijański sposób . Dać jedzenie , ale bez tych głupich i pogańskich obrządków . Co miał lub ma jakiś tam zajączek do śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Gdyby tak apostołowie mogli zobaczyć teraz co katolicy i inne ,, protestanckie ,, nawiedzone zbory robią to by wzięli bicz i rozpędzili to towarzystwo jak Pan Jezus w świątyni. Komu wy służycie. Waszym ojcem jest diabeł.Ludziom trzeba prawdziwej nauki , bez kłamstw, bajek , zabobonów , okultyzmu i tych pierdół : zajączki , jajka, koszyki ze święconką, jakieś flagi jak u zielonych świątków, choinki na boże narodzenie.. Ja daleko jesteście od Boga poganie. Jak uchodźcy nie chcą się myć to po co im akcesoria do polewania. Wisła jest obok , dać im mydło i do rzeki.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • -1

  Poganin_gość

  19.04.2022, 22:54

  Ty tak na serio ?? Jak daleko Ty jesteś zacofany to jest dopiero tragedia

  Cytuj
  IP: 178.235.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.