Trudne warunki na pomorskich trasach

Wypadek (fot. OSP Morzeszczyn, OSP Pelplin)
Tczew - Trudne warunki na pomorskich trasach

zobacz galerię zdjęć: 1
Trudne warunki na drogach Pomorza z powodu sypiącego gęsto śniegu. W powiecie tczewskim doszło do wypadków m. in. w rejonie Olsza i Borkowa.

Jedna osoba została ranna w wypadku na autostradzie A1 na wysokości miejsca obsługi podróżnych w Olszu, w gminie Gniew. Do zdarzenie doszło w środę przed jedenastą. Z kolei przed czternastą doszło do wypadku na lokalnej trasie w okolicy Borkowa. Jedna osoba została ranna.

Pomorscy kierowcy muszą dzisiaj mierzyć z trudnymi warunkami drogowymi. Najgorzej jest na lokalnych trasach. Jeśli chodzi o drogi krajowe, jak podaje GDDKiA - trasy są czarne i mokre, lokalnie błoto pośniegowe. Warunki są utrudnione ze względu na marznące, stałe opady śniegu. Zwalczaniem skutków zimowej aury zajmuje się aktualnie 43 pojazdy zimowego utrzymania dróg i 60 osób. W rejonie Człuchowa prace prowadzone są nieustannie od godz. 01:52 dzisiejszej nocy.


WARUNKI ATMOSFERYCZNE (AKTUALNE)

- Zachmurzenie: duże do całkowitego;

- Widzialność: dobra;

- Wiatr: południowo-wschodni i wschodni, o prędkości od 10 km/h do 19 km/h;

- Temperatura: od -3?C do 1?C;

- Opady: opady śniegu o różnej intensywności w całym województwie.


IMGW wydało ostrzeżenie o marznących i intensywnych opadach śniegu.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  maks_gość_gość

  18.02.2021, 09:49

  i co z tego ?

  Kogo to obchodzi, mam na myśli osoby odpowiedzialne za odśnieżanie ? Dziś rano główne drogi w mieście wyglądały, jak na głębokiej wsi, strach pomyśleć, jak wyglądają drogi boczne. Znowu brakuje pieniędzy ?, czy jakieś inne wytłumaczenie znajdą odpowiedzialne służby? Gdyby naprawdę przyszła zima stulecia, z metrowymi zaspami i 30 stopniowym mrozem, cały kraj stanąłby w miejscu, a urzędnicy, odpowiedzialni za te sprawy, braliby dodatki za udział w kampanii zimowej.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx1 
 • lula_gość_gość

  18.02.2021, 19:26

  Klapa na caŁego ...tylko czekają na odwilż żeby problem znikł . Jak uniknąć zakażenia się covid 19 to Urzędy wiedzą i komu zapłacić ,żeby odwalili za nich robotę a o odśnieżaniu zapomnieli .

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx4 
 • Łuki_gość

  18.02.2021, 23:25

  Odśnieżanie

  Bo oni mają w d..pe tylko tam gdzie oni mieszkają to odśnieżanie mają straż miejska nic nie zrobi bo boją się o stołki wyjechać z parkingu nie można jak mi policjant powiedział że jak są takie warunki że się nie wyjeżdża śmiechu warte TCZEW to wielka porażka

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA