Ostatnie chwile na głosowanie w budżecie obywatelskim

Budżet Obywatelski (fot. tcz.pl)
Tczew - Ostatnie chwile na głosowanie w budżecie obywatelskim
Chcesz coś zmienić w swoim najbliższym otoczeniu? To już ostatnie chwile na głosowanie na Budżet Obywatelski Tczewa - głosujemy do 1 marca.

24 projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2019 zostały zweryfikowane pozytywnie. 7 lutego ruszyło głosowanie, które zakończy się 1 marca. To już szósta edycja Budżetu Obywatelskiego Tczewa.

- W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy zameldowani na terenie danego okręgu, którzy w 2019 r. kończą 16 lat i starsi. Tak jak w poprzednich edycjach, głosowanie odbywa się poprzez  Internet oraz tradycyjnie - poprzez składanie podpisów na papierowych formularzach. Głosować można na dowolna liczbę projektów, ale tylko na terenie własnego okręgu. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miasta w Tczewie.


Głosować można poprzez stronę: https://bo.tczew.pl/?p=328


Na tej samej stronie można również pobrać formularze do głosowania "papierowego". Ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego nastąpi do 29 marca 2019 r.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -3

  Mieszkaniec_gość

  28.02.2019, 13:26

  Wybieg dla psów

  Mądry Pan Heninng wymyślił wybieg dla psów na Osiedlu Wiotosa na którym 99% mieszkańców maja domy i ogrodu na których ich pupile Mogą się wybiegać, a 1 % to ludzie z bloków którzy maja obok pola gdzie chodzą z psami aby się wybiegały. Ręce opadają na takie pomysły i wywalanie pieniędzy miasta w błoto :) Panie Karolu czasami warto pomyśleć i przejść się na spacer aby zobaczyć ze ludzie wola isc x psem na poligon, do lasu lub na pole aby psy mogły się wybiegać spokojnie a nie zamknąć je w klatce ;)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xxx 
 • +6

  rad_gość_gość

  28.02.2019, 17:26

  poligon

  Po pierwsze na poligonie ogromne ilości kleszczy.po drugie spacerowicze, rowerzyści, paintballowcy. Po trzecie wybieg dla psów lepszy niż progi zwalniające.

  Odpowiedz
  IP: 37.128.xx5.xx3 
 • -4

  Mieszkaniec_gość

  01.03.2019, 13:20

  Śmiech

  Wybieg lepszy niż progi zwalniające ? To stan 5 minut na glowackiego i popatrz jak zapier... ze sliwin. Progi chociaż przydadzą się w roli bezpieczeństwa a wybieg ? Czemu ma służyć ? Ludzie maja podwórka dlatego psy maja gdzie się wybiegać. A co myślisz ze w wybiegu kleszczy nie będzie ? Nad stawkiem pełnym trawy, krzewów, stawu ? Tez mi argument. Górki maja tyle miejsca dla psów ze jak to powstanie na pięknym skwerze to oszpeci to straszliwie.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx6 
 • +7

  rad_gość_gość

  02.03.2019, 11:45

  o czym mowa

  Wyspowe progi zwalniające?!!! Szaleńcy są wszędzie . Drogę znam bo tu mieszkam i chodzę z psem. Niestety nie wszyscy mają dużą działkę na której pies może się wybiegać. A o załatwianiu potrzeb na trawniku przed kogoś domem i reakcji właścicieli nie chce mi się pisać( zawsze sprzątam ) . Wracając do drogi .Nie jest zbyt szeroką. Teoretyczne zdarzenie. Jedzie wóz bojowy Straży pożarnej i z przeciwka autobus.....i nie zmieszczą się obok siebie jak wstawisz na środku wyspę. Zobacz ul. Gdańska była szeroka. Nawet jeśli byłby korek w obie strony , można było utworzyć korytarz do przejazdu środkiem. A teraz jest wyspa i nie ma takiej możliwości. Wszyscy stoją.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx8 
  +6

  ggg_gość

  02.03.2019, 11:49

  ddd

  Samoluby!! Nie mam psa to wybieg niepotrzebny. Nie choruje - zlikwidować szpitale. Nie jeżdżę autobusem to zlikwidować komunikację miejską.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.