Trwa nabór w szeregi Harcerskiej Orkiestry Dętej

Harcerska Orkiestra Dęta (fot. CKIS)
Tczew - Trwa nabór w szeregi Harcerskiej Orkiestry Dętej
Ruszył nabór do Harcerskiej Orkiestry Dętej im. Stanisława Moniuszki, która od 75 lat edukuje młode osoby oraz promuje nasze miasto w Polsce i za granicą. HOD to fantastyczna muzyczna podróż, która odmieni Twoje życie.

Orkiestra istnieje od 1947 roku, w 1987 roku otrzymała tytuł Reprezentacyjnej Orkiestry Związku Harcerstwa Polskiego. Zespół bierze udział w konkursach, festiwalach i przeglądach zarówno w Polsce jak i za granicą zdobywając liczne nagrody. W repertuarze znajdują się wybitne dzieła muzyki polskiej oraz światowej, zarówno klasycznej jak i rozrywkowej we współczesnych aranżacjach. W dorobku znajdują się płyty "Radosna strona życia" oraz "Chorał i rock", orkiestra również wielokrotnie dokonywała nagrań dla radia i telewizji. 

Dyrygentką orkiestry jest Magdalena Kubicka - Netka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Orkiestra prowadzi bezpłatną naukę dla młodzieży szkolnej na wielu instrumentach: flet, klarnet, saksofon, waltornia, trąbka, sakshorn, puzon, tuba (w miarę dostępności). 

Przyjmujemy dzieci od 9 roku życia.

Informacje oraz zapisy:
dyrygentka Magdalena Kubicka-Netka (tel. 693 368 100)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -3

  Nie powiem_gość

  16.03.2022, 09:22

  Strach już lodówkę otworzyć

  bo ciagle orkiestra i orkestra...

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx5.xx9 
 • +1

  Istam_gość

  16.03.2022, 09:43

  123

  Na perkę nie szukacie ;)

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.