Nakarmią "biały personel". "Wspieramy, ile tylko damy radę"

Tczew - Nakarmią "biały personel". "Wspieramy, ile tylko damy radę"
Niedawno informowaliśmy o tym, że tczewska firma Kukuła Healthy Food, oferująca catering dietetyczny, zdecydowała się "dokarmić" zapracowany personel szpitala. Okazuje się, że to nie jedyna firma, która chce pomóc "białemu personelowi" w czasach pandemii.

Tczewska restauracja YOU. również dołącza do wspierania wszystkich pracowników szpitala w Tczewie.

- Nie jesteśmy wielkim przedsiębiorstwem, ale wychodzimy z założenia, że jak każdy da trochę z siebie to możemy zdziałać cuda! Jest to dla nas również ciężka sytuacja, ale są bardziej potrzebujący, więc wspieramy, ile tylko damy radę... - informuje YOU na portalu społecznościowym.


Lokal uruchomił specjalny telefon kontaktowy tylko dla Pracowników Szpitala w Tczewie. 730 215 985


- Codziennie będziemy przygotowywać dla Was wielki kocioł zupy, więc prosimy o kontakt w tej sprawie. Oczywiście w wolnej chwili... Dziękujemy! - pisze YOU.

Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby, w szczególności przewlekłe.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +7

  Dobro_gość

  20.03.2020, 13:22

  Miłosierdzie

  Chodzi dokładnie o to, aby być dobrym. Oby tak dalej świecie

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx5 
 • +2

  qq_gość

  21.03.2020, 07:54

  A firma co robi balony na rokitach powinna przejść na rękawiczki jednorazowe. Po hu...k mi teraz balony.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA