Najlepsze niezależne krótkie filmy świata w Tczewie

GRAND off w CKiS (fot. mat. prasowe)
Tczew - Najlepsze niezależne krótkie filmy świata w Tczewie
Już po raz siódmy będziemy gościć w Tczewie festiwal GRAND OFF. Najlepsze niezależne krótkie filmy świata.

1 lutego o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Sztuki będzie można obejrzeć najciekawsze produkcje niezależne z całego świata. Jak zawsze będą to projekcje filmów nagrodzonych.

W tegorocznej edycji nadesłano ponad 3574 filmy pochodzące ze 113 krajów. Komisja nominacyjna co roku wybiera najlepsze obrazy. Filmy przeszły już wstępną selekcję, do dalszego etapu wybrano 55 filmów które będą rywalizować o nagrody w 11 kategoriach. O wyborze najlepszych filmów zadecyduje, podczas festiwalu, międzynarodowa kapituła składająca się z kilkudziesięciu znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z kilkudziesięciu krajów, w tym gronie znajdują się również polscy filmowcy.

Wstęp wolny!


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Józef Kolano_gość

  31.01.2020, 08:51

  Znów wygrałem bilet hurra!!!

  Odpowiedz
  IP: 91.190.xx5.xx7 
 • Łowca Smoków

  31.01.2020, 11:49

  Hurra

  No widzisz, a jednak Bóg też jednak kocha i ciebie. Idź, idź następna rozrywka w Tcz za kolejną dekadę.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.