Gmina Pelplin z dofinansowaniem w ramach projektu "Aktywne Sołectwo Pomorskie 2021"

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Gmina Pelplin z dofinansowaniem w ramach projektu "Aktywne Sołectwo Pomorskie 2021"
Członek Zarządu Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski podczas spotkania z Burmistrzem Miasta i Gminy Pelplin Mirosławem Chyłą poinformował o przyznaniu gminie Pelplin przez Samorząd Województwa Pomorskiego środków w ramach projektu grantowego "Aktywne Sołectwo Pomorskie 2021".

- W tym roku aplikowaliśmy o budowę oświetlenia hybrydowego terenu sportowo - rekreacyjnego w Małych Walichnowach. Na zaplanowane zadanie otrzymaliśmy maksymalne możliwe wsparcie w wysokości 10.000 zł. Dodatkowo, Burmistrz, zapewnił kolejne 3.000 zł na wykonanie projektu budowlanego. Właśnie projekt budowlany będzie pierwszym etapem realizacji zadania, które planujemy oddać do użytkowania w okresie letnim tego roku. - informują urzędnicy z Pelplina.


Sam zakres, który wcześniej uzgadniany był z Sołtysem Małych Walichnów Marcinem Bałdygą, obejmuje zakup, dostawę i montaż 2 słupów oświetleniowych o wysokości 6 m wraz z lampami hybrydowymi częściowo zasilanymi energią słoneczną, które to zostaną zamontowane przy kompleksie boisk w Małych Walichnowach.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Lulu_gość_gość

  04.05.2021, 08:30

  To się chwali Takiego burmistrza to ze świecą szukać

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • +1

  roki_gość

  04.05.2021, 21:19

  Komentarz do zdjęcia (chmurka) CZWP: Co to za łobrozek? B: To je plan rewitalizacyji w Klaine Falkenau. No Panie jak dostanim te 10 tyś to w Walichnowach w nocy bedzie jasno jak pierun .

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.