70 wymienionych podkładów, nowe szyny i odnowiony dojazd na Malinowskiej

Wyremontowany przejazd na Malinowskiej (fot. PKP PLK)
Tczew - 70 wymienionych podkładów, nowe szyny i odnowiony dojazd na Malinowskiej

zobacz galerię zdjęć: 2
70 wymienionych podkładów, nowe szyny i odnowiony dojazd - taki jest efekt prac prowadzonych w ostatni weekend na przejeździe kolejowym przy ulicy Malinowskiej.

Prace prowadziło Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe. Remontowany był przejazd na linii kolejowej nr 727 - Tczew - Malinowo, co wiązało się z trzydniowym wyłączeniem z ruchu ulicy Malinowskiej na tym odcinku.

- Wymienione 70 podkładów, nowe szyny i odnowione dojazdy - takie prace wykonaliśmy na przejeździe kolejowo-drogowym w Tczewie przy ul. Malinowskiej. W efekcie zakończonych robót można już płynniej przejechać przez tory, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza dla kierowców samochodów ciężarowych, zmierzających do zakładów zlokalizowanych w specjalnej strefie ekonomicznej w Tczewie. - podsumowują inwestycję PKP PLK.


Odnowionym przejazdem na sprawniej pojadą też pociągi jadące w kierunku Starogardu Gdańskiego i Chojnic.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  meme_gość_gość

  29.11.2019, 10:39

  hehe

  Bravo!! A Czatkowska jak wyglądała tak wygląda i to już chyba po remoncie :)

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • +5

  gosc_gość

  01.12.2019, 07:42

  Nawet gorzej z Czatkowską. Zdaje sobie sprawę, że to dalej jest teren zabudowany (mimo że w pobliżu nie ma żadnych zabudowań), to jednak ograniczenie jej przepustowości poprzez ustawianie progów zwalniających to jest już gruba przesada. Dlaczego to progi ustawiono na jezdni (przed przejazdem dla rowerzystów), a nie na drodze rowerowej (przed wjazdem na jezdnie)?

  Cytuj
  IP: 5.173.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA