Fotowoltaika w Pelplinie

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Fotowoltaika w Pelplinie
Kociewska Spółdzielnia Socjalna zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Pelplin zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych dla swoich gospodarstw domowych.

Podczas spotkania zostaną omówione korzyści płynące z montażu technologii fotowoltaicznej, sposoby jej finansowania, zasady dofinansowania oraz zagadnienia techniczne dotyczące samej instalacji.

Kociewska Spółdzielnia Socjalna jest lokalnym i godnym zaufania samorządowym przedsiębiorstwem społecznym z Pelplina, który pragnie swoim działaniem propagować odnawialne źródła energii.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwróci się już w przeciągu pięciu lat, a dzięki dofinansowaniu z programu "Mój prąd" możecie Państwo zaoszczędzić 5.000,00 zł już na samym początku. Kociewska Spółdzielnia Socjalna zapewnia kompleksową obsługę, która zawiera bezpłatny audyt oraz wycenę, sprzedaż i montaż instalacji, a także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniu dofinansowania. Korzystając z usług spółdzielni macie Państwo pewność jakości oraz bezpieczeństwa instalacji, którą zapewnia 25-letnia gwarancja na jej wydajność.


System może być sfinansowany kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat.

Fotowoltaika nie jest już niedostępną technologią jutra. Jest technologią teraźniejszości patrzącej z nadzieją w przyszłość. Zapraszamy do kontaktu!

www.kociewskaspoldzielnia.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  observeur_gość

  30.07.2020, 15:18

  Cytat: "...System może być sfinansowany kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu..." A o ile wzrasta referencyjny koszt zmagazynowania energii u monopolisty po 5 letnim okresie promocyjnym? Wtedy rata tez bedzie równa kosztowi rachunku miesiecznego? Nie oczekuję odpowiedzi, bo ją znam. Starego misia na sztuczny miód chcecie zrobic?

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx4.xx5 
 • juzew_z _kozenu___gość_gość_go_gość

  31.07.2020, 17:57

  dzika na gumowe kasztany

  Cytuj
  IP: 89.200.xx6.xx8 
 • gość_gość_gość

  03.08.2020, 20:30

  propagować?

  Z artykułu wynika, że Spółdzielnia będzie < propagować > i całe szczęście bo jak by miała coś więcej załatwiać i np. instalować to mojego zaufania po dotychczasowej działalności ( patrz maseczki ) nie ma.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA