"Cztery pory roku w Tczewie - KALENDARZ 2021". Czas fotografować miasto!

Kalendarz z Tczewem (fot. tcz.pl)
Tczew - "Cztery pory roku w Tczewie - KALENDARZ 2021". Czas fotografować miasto!
Czas chwycić aparaty i zacząć fotografować Tczew w różnych odsłonach. Rozpoczyna się VII Konkurs Fotograficzny - "Cztery pory roku w Tczewie - KALENDARZ 2021".

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki ogłosił VII edycję Konkursu Fotograficznego "Cztery pory roku w Tczewie - KALENDARZ 2021". Przewidziana pula nagród finansowych to 3,5 tys. zł. Tak jak we wcześniejszych edycjach zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku. Mogą to być fotografie przedstawiające ciekawe, urokliwe miejsca, ale też wydarzenia plenerowe, imprezy. Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2020 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

- Celem konkursu jest  fotograficzne przedstawienie walorów Tczewa, a zwycięskie fotografie posłużą do wykonania kalendarza na 2021 rok. Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe należy przesłać e-mailem na adres: sniegula@um.tczew.pl lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 31 października 2020 r. z dopiskiem "KONKURS FOTOGRAFICZNY". - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30x20 cm.


Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów. Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia. Kartę zgłoszenia, której wzór stanowi załącznik do regulaminu można pobrać w siedzibie organizatora lub ze strony www.wrotatczewa.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  śnieżek_gość

  27.01.2020, 08:15

  nie popruszy

  ale zimy nie ma , więc co komisyja zrobi , chyba ,że w lutym posypie

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.