Żłobek FlexKids BIS - bezpieczne i przyjazne miejsce, które Dzieci i Rodzice uwielbiają

Flex Kids (fot. mat .prasowe)
Tczew - Żłobek FlexKids BIS - bezpieczne i przyjazne miejsce, które Dzieci i Rodzice uwielbiają

zobacz galerię zdjęć: 3
Schyłek lata to szczególny czas dla rodziców małych pociech - czas wyboru placówki, która zaopiekuje się ich dzieckiem, gdy nadejdzie czas powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim czy wychowawczym. Jak dokonać najlepszego wyboru żłobka i na co zwrócić szczególną uwagę?

Dokonując wyboru placówki, należy przede wszystkim kierować się bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem dziecka. Jak to sprawdzić? Poniżej prezentujemy kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę, wybierając żłobek.

1. Personel - doświadczony i przyjazny personel to bardzo ważny atut każdego żłobka. Warto dopytać o ilość pracowników przypadających na konkretną ilość dzieci oraz o to, czy zespół jest stały - częste zmiany opiekunów w placówce mogą być niepokojącym sygnałem.
2. Czystość obiektu oraz respektowanie zasad reżimu sanitarnego - jeśli jest taka możliwość, dobrze jest odwiedzić placówkę przed jej wyborem.
3. Jedzenie - posiłki przygotowywane we własnej kuchni i dbałość o zbilansowaną i pożywną dietę małych podopiecznych, są również bardzo ważne dla ich zdrowia, samopoczucia i właściwego rozwoju.

4. Proponowane aktywności dla dziecka - dopytajmy personel, jakie formy aktywności są organizowane dla dzieci. Dzięki temu zadbamy o ich rozwój już od najmłodszych lat.
5. Wyposażenie żłobka - zwróćmy uwagę na to, czy miejsce jest schludne, przestronne i dobrze wyposażone.
6. Dobra opinia - rodzina oraz znajomi najczęściej są cennym źródłem wielu informacji o żłobku.
Jeśli szukacie takiego miejsca w Tczewie, warto przyjrzeć się Żłobkowi FlexKids BIS. Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, placówka ta została pięknie i nowocześnie zaaranżowana oraz bogato wyposażona. Doświadczony, troskliwy i stały personel codziennie dba o bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój i dobre samopoczucie dzieci. Atrakcji w Żłobku jest co niemiara - każdego dnia mali podopieczni uczestniczą w różnego rodzaju zabawach i zajęciach ruchowo-umuzykalniających, plastycznych, tematycznych i dydaktycznych, również z udziałem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Panie Opiekunki w swej kreatywności nie znają granic - bale przebierańców, teatrzyki czy warsztaty to tylko niektóre z cyklicznych wydarzeń dla maluchów. Ponadto posiłki dla dzieci przygotowywane są we własnej kuchni, ze szczególną starannością. Co ważne, Żłobek bardzo rygorystycznie podchodzi do zachowania zasad reżimu sanitarnego, by Rodzice mogli czuć się spokojni.

W Żłobku znajdują się dwie przestronne sale, które pomieszczą 42 dzieci. Na ten rok żłobkowy zostały jeszcze wolne miejsca. Warto zapoznać się z ofertą FlexKids BIS, gdyż relacja ceny do jakości jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo, w przypadku ewentualnego zamknięcia placówek z powodu COVID-19, Żłobek proponuje znaczne udogodnienia dla Rodziców.

Szczegóły oferty w poniższym linku:

http://twojaniania.com.pl/flexkids


Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...