Policjanci poszukują tego mężczyzny

Poszukiwany (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci poszukują tego mężczyzny
Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia mienia, do której doszło w jednym z autobusów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia mienia, która miała miejsce 12 lipca br. w jednym z autobusów na terenie miasta. Jak ustalili śledczy, sprawca w tym czasie przywłaszczył pozostawiony na siedzeniu portfel z pieniędzmi.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 161, 47 74 28 187 lub na numery alarmowe 112 albo pisząc na adres: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -9

  Mateusz_gość

  27.07.2021, 13:44

  do redakcji

  Skąd macie pewność, że to jest mężczyzna...? Widziałem niedawno podobną lesbijkę (typ męski)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
 • SWIADOMOŚĆ_gość

  27.07.2021, 21:20

  Broń biologiczna

  tnij.tcz.pl/?u=62bd32

  Odpowiedz
  IP: 77.254.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.